Ahoj, jsem Kuki. Telka, která vás bude bavit.

Jsem Kuki, chytrá telka, která splní vaše očekávání domácí zábavy. Funguji všude tam, kde zapojíte můj set-top box. Budu vás bavit v obyváku, na cestách a nebo na chatě. Všude vypadám stejně, jak v televizi, tak v mobilu nebo tabletu. A nemusíte se bát, ovládám se úplně jednoduše. Zvládne to každý z rodiny. Jsem tu pro vaši telku a 4 další mobilní zařízení. Pokud vám to nestačí, můžete si mě vzít vícekrát. Nebudu se bránit. (TZ)

Jsem zábavy plná. Budu vás bavit na 30 nebo 60 televizních kanálech, které si vyberete z více než 150 dostupných. A pokud vás nějaké kanály omrzí, za měsíc si zvolíte jiné. Nebo jen některé z nich, třeba sportovní. U mě najdete všechno, exkluzivní sportovní události, živé koncerty, dokumenty, HBO I Cinemax v té nejvyšší kvalitě.

Spousta mých funkcí vás překvapí. Můžete koukat na všechny pořady, které se vysílaly za  poslední 2 dny. Zastavíte si mě, když dostanete chuť na kávu. Nebo když zavolá maminka. Nebojte se, o nic nepřijdete.

Mám i své vlastní kino. Ve vysoké kvalitě, někde tomu říkají HD. Mé filmu si pustíte v češtině nebo v původním znění, pokud se třeba učíte anglicky.

Funguji všude tam, kde funguje můj set-top box. V sítích, které provozuje NETBOX, A1M a další partneři. Objednejte si mě a já Vás budu bavit. A pokud bydlíte tam, kde naše sítě nejsou, ozvěte se nám. Uděláme vše pro to, aby se to změnilo.

Jsem Kuki a budu vás bavit.