Další vánoční nadílka od T-Mobile: Balíček „Sto“ a unikátní soutěžní aplikace

Praha, 13. listopadu – T-Mobile představuje další část své vánoční nabídky, tentokrát zaměřenou i na zákazníky s předplacenou kartou. Ti si mohou od 10. listopadu aktivovat nový Twist balíček STO poskytující 100 minut na volání na čísla značky T-Mobile a 100 MB dat za 100 Kč. Od 18. 11. pak bude pro klienty přichystána exkluzivní limitovaná edice Twist MNĚSTO s kreditem 200 Kč a balíčkem STO na první měsíc zdarma. (TZ)

Operátor také pro všechny své hravé a soutěživé zákazníky spustí 1. prosince vánoční soutěž v unikátní mobilní aplikaci využívající poprvé v ČR tzv. Second screen technologii (propojení telefonu s televizí nebo jiným médiem). Soutěž spočívá ve virtuálním závodění na běžkách s tělocvikářem Radimem Pikešem, hvězdou aktuální reklamní kampaně T-Mobile v podání Ivana Trojana.

Twist zákazníci si už nemusí vybírat, zda chtějí výhodněji volat či datovat. Právě jim je totiž určen nový balíček STO přinášející 100 minut volání na čísla značky T-Mobile a 100 MB dat za 100 Kč. Platnost balíčku je 30 dní od aktivace a klienti si ho mohou objednávat přes standardní aktivační kanály (například přes samoobsluhu Můj T-Mobile) od 10. listopadu. Nabídka je časově omezená, aktivace je možná jen do 31. ledna 2015.

Exkluzivní edici Twist MNĚSTO si noví zákazníci budou moci pořídit od 18. 11. na značkových a partnerských prodejnách operátora a vybraných prodejních místech, a to do vyprodání zásob. Tato limitovaná edice obsahuje tarif Twist Našim+, přičemž za pořizovací cenu 200 Kč získá klient 200 Kč kreditu a balíček STO aktivovaný na první měsíc zdarma. Klienti si samozřejmě na kartě mohou nastavit i Výhodnou sazbu za dobití a po vyčerpání volných minut v balíčku volat na čísla značky T-Mobile už od 1,50 Kč/min.

T-Mobile dále pro své zákazníky připravil inovativní interaktivní soutěž prostřednictvím mobilní aplikace Vánoční závod, která využívá Second screen technologii – pokud ji zákazník spustí během prosincové televizní reklamy operátora, aplikace rozpozná zvukovou stopu a přihlásí ho do soutěže. Jejím principem je držet tempo s tělocvikářem Radimem během virtuálního závodu na běžkách, přičemž běh se provádí kmitavým pohybem telefonu. Soutěžit bude možné od 1. 12. do 21. 12. a každý den vyhrává 192 nejúspěšnějších. Celkově je připraveno více než 4 000 cen. Denně se soutěží o tři telefony Samsung Galaxy S5 mini, tři tablety Samsung Galaxy Tab4 10.1 LTE, šest hodinek SmartWatch a dále celou řadu nehmotných výher, jako jsou slevové vouchery na vybrané telefony nebo tablety, audioknihy či předplatné e-časopisů. Aplikaci vyvinula inovační jednotka Farmhouse a ke stažení na Storech bude v druhé polovině listopadu (pro operační systémy Android a iOs).

Více informací o vánoční nabídce T-Mobile najdete od 17. 11. na webové adrese www.t-mobile.cz/vanoce.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996, od roku 2002 je součástí mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. K 30. září 2014 společnost obsluhovala téměř 6 milionů mobilních zákazníků a zůstává tak jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem: vedle mobilních
a fixních telekomunikačních služeb nabízí i široké portfolio IT služeb a řešení systémové integrace pod značkou
T-Systems pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Od svého založení společnost klade důraz také na zodpovědný přístup k podnikání a společnosti. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění Zaměstnavatel roku i desetiletí, Firma roku: Rovné příležitosti či ceny Via Bona za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. V roce 2012 časopis World Finance vyhlásil T-Mobile Czech Republic Nejlepším mobilním operátorem ve východní Evropě.

T-Mobile je hrdým organizátorem projektu Rozjezdy, celorepublikového programu podpory začínajících podnikatelů. Aktivity určené primárně neziskovým organizacím zastřešuje Fond T-Mobile. Více informací najdete na www.rozjezdyroku.cz a www.prosvetkolemnas.cz. Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.