Společnost IFS uvádí řešení IFS-in-a-Box

IFS, globální společnost zabývající se vývojem podnikových aplikací a platinový člen programu Oracle PartnerNetwork (OPN), oznámila dostupnost řešení IFS-in-a-Box. Zákazníci si již nemusí dělat starosti a utrácet prostředky na počáteční instalaci, protože IFS Aplikace je nyní předinstalována na hardwarovém zařízení Oracle Database Appliance.  Předinstalace aplikací na zařízení Oracle Database Appliance pomáhají ušetřit peníze i čas nezbytný k implementaci a nastavení celého systému, díky čemuž mohou zákazníci  rychleji využívat všech výhod IFS Aplikací. (TZ)

Zákazníci řešení IFS-in-a-Box mohou  zakoupené zařízení Oracle Database Appliance  integrovat  do svého existujícího racku serverů a konfigurovat nastavení pomocí jedné ze šablon, které jsou dodány přímo z výroby. Tato „in-a-Box“ nabídka byla optimálně nakonfigurována, aby se stala ideálním řešením pro společnosti, které chtějí rozšířit kapacitu, navýšit počet uživatelů IFS Aplikací a zároveň udržet celkové investiční náklady na nízké úrovni. Řešení se skvěle hodí rovněž pro organizace, které vyžadují vysokou dostupnost, protože „in-a-Box“ nabídka umožňuje nastavit prostředí s převzetím služby při selhání.

Dan Matthews, CTO společnosti IFS, v reakci na jednoduchost implementace řešení IFS-in-a-Box prohlásil: „Oracle poskytuje „best-practice šablony pro vysokou dostupnost, proto je možné instalovat a konfigurovat databázové prostředí v clusteru – Oracle databázi a clusterované úložiště pro IFS Aplikace –ve výrazně kratším čase. Aplikační prostředí a load balancing servery také mohou být instalovány a konfigurovány za kratší dobu. “  Výsledky pocházejí z testovacích  instalací a konfigurací IFS Aplikací 8 SP2 na hardwaru Oracle Database Appliance ve středisku Oracle Solution Center ve skotském Linlithgow.

IFS Aplikace jsou nyní k dispozici předinstalované na zařízení Oracle Database Appliance. Další informace naleznete na adrese http://www.ifsworld.com/IFS-in-a-Box.

O programu Oracle PartnerNetwork

Oracle PartnerNetwork (OPN) Specialized je nejnovější verze partnerského programu Oracle, který partnerům poskytuje nástroje k lepšímu vývoji, prodeji a implementaci řešení Oracle. Program OPN Specialized nabízí prostředky ke školení a podpoře specializovaných znalostí produktů a řešení Oracle. Navíc se vyvinul tak, že dokáže rozpoznávat rostoucí portfolio produktů Oracle, partnerskou základnu a obchodní příležitosti. Klíčem k nejnovějším vylepšením programu OPN je možnost rozlišování partnerů podle specializace. Specializací je dosahováno prostřednictvím rozvoj kompetencí, obchodních výsledků, odbornosti a prokazatelného úspěchu. Další informace naleznete na adrese: http://www.oracle.com/partners.

Ochranné známky

Oracle a Java jsou registrované ochranné známky společnosti Oracle a/nebo jejích přidružených společností.

O společnosti IFS

IFS™ je celosvětově uznávaným lídrem ve vývoji a realizaci podnikového software, který pomáhá společnostem zvýšit agilnost ve třech hlavních oblastech: plánování podnikových zdrojů (ERP), řízení aktiv podniku (EAM) a řízení podnikových služeb (ESM). Díky vysoce odborným znalostem jednotlivých průmyslových odvětví, umožňuje IFS svým zákazníkům v cílových trzích rychle a pružně reagovat na změny podmínek. IFS je veřejně obchodovaná společnost (XSTO: IFS) založená v roce 1983 a v současné době má více než 2 600 zaměstnanců. IFS prostřednictvím svých poboček a partnerů ve více než 60 zemích podporuje přes 2 200 zákazníků z celého světa. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s.r.o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia, spol. s r.o. se sídlem v Žilině. Od r. 2001 v ČR rovněž jako distributor a implementační partner IFS působí významný český systémový integrátor, společnost ALTEC a.s. V současné době mají všechny tyto společnosti k dispozici více než 80 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu.

Sledujte nás na Twitter: @ifsworld

Navštivte IFS Blogs, naše stránky zaměřené na technologie, rozvoj a inovace: http://blogs.ifsworld.com/