NBG-418N v2 bezdrátový N300 domácí router

ZyXEL NBG-418N v2, bezdrátový N300 domácí router, zajišťuje bezdrátové připojení rychlostí 300 Mb/s prostřednictvím technologie 802.11n. Jde o bezdrátové řešení s velkým pokrytím, které je ideální pro použití v domácnosti. NBG-418N v2 poskytuje stabilní, spolehlivou bezdrátovou konektivitu pro prohlížení internetu, výměnu souborů, streaming médií a hraní online her. (TZ)

ZyXEL NBG-418N v2  disponuje také správou šířky pásma, která umožňuje stanovit priority různých druhů síťového provozu. Proto je optimálním řešením pro streaming, hraní online her a prohlížení internetu v celé domácnosti. Podporuje protokol IPv6.

Router disponuje dvěma všesměrovými anténami se ziskem 5dBi pro stabilní přenos dat
a větší pokrytí. Bezdrátové služby tak můžete využívat v celé domácí síti, ale třeba i na dvorku za domem. Díky tomu si budete moci vychutnat stabilní a spolehlivé bezdrátové připojení pro prohlížení internetu, výměnu souborů a streaming multimédií. ZyXEL NBG-418N v2 obsahuje také funkci WPS, která uživatelům umožňuje rychle zprovoznit zabezpečení sítě pouhým stisknutím tlačítka WPS na routeru. U tohoto routeru lze komfortně vylepšovat funkce díky službě pro online upgradování firmwaru.

Ekologicky šetrný router přispívá k úspoře energie, když omezuje zbytečnou spotřebu energie a snižuje vyzařování bezdrátové sítě, pokud se bezdrátové připojení nepoužívá. Zároveň lze snadno regulovat výstupní výkon a omezit tak interference se sousedními přístupovými body v oblastech s vysokou hustotou bezdrátových sítí.

O společnosti ZyXEL Communications

Společnost ZyXEL Communications Corp., založená v roce 1989, je přední světová společnost v oboru síťových technologií, která nabízí inovativní a spolehlivá internetová řešení. Jako jeden z prvních výrobců modemů prošel ZyXEL řadou transformací v rychle se vyvíjejícím odvětví sítí. V současnosti je ZyXEL jednou z mála společností na světě, které dokáží nabídnout kompletní síťová řešení telekomunikačním operátorům, malým až středním podnikům
i uživatelům v digitální domácnosti, a to v široké škále implementačních scénářů. K řešením pro telekomunikační společnosti patří zařízení pro ústředny (COE), zařízení v objektu zákazníka (CPE), síťová zařízení pro drátový i bezdrátový přístup či páteřní switche. Řešení pro malé a střední podniky i pro velké společnosti zahrnují unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN a IP telefonii. K řešením pro digitální domácnost patří zařízení pro připojení k síti a multimediální řešení.