Barracuda Web Application Firewall skvěle obstál v nezávislých testech NSS Labs

Jedním z velmi úspěšných produktů společnosti Barracuda Networks je Barracuda Web Application Firewall, který je určen k ochraně webových serverů a aplikací. (TZ)

Barracuda Web Application Firewall pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chrání webové servery před mnoha různými typy útoků, jako například SQL injection, cross site injection nebo session tampering. Zařízení poskytuje vysoce účinnou ochranu proti všem deseti hlavním hrozbám pro webové aplikace, které identifikovalo nezávislé sdružení Open Web Application Security Project. Nové verze firmware pro Barracuda Web Application Firewall navíc dále posílily ochranu proti útokům ze strany botnetů a DDoS.

Barracuda Web Application Firewall, tak poskytuje svým uživatelům velmi vysoký stupeň ochrany, což letos na podzim prokázaly i náročné nezávislé testy NSS Labs.

V NSS Labs byl konkrétně testován produkt  Barracuda Web Application Firewall 960. V průběhu testů dokázalo zařízení zablokovat 99.97 procent všech útoků a současně prokázalo velmi vysoký stupeň spolehlivosti a stability.

Vysoká užitná hodnota, výkon, spolehlivost a snadná použitelnost řešení Barracuda Web Application Firewall byly oceněny již dříve. Minulý rok získal Barracuda Web Application Firewall model 660 od SC Magazine maximální rating pěti hvězdiček v kategorii bezpečnosti webových serverů a aplikací a zvítězil v ostré konkurenci pěti dalších enterprise řešení od jiných výrobců. Díky tomuto produktu byla společnost Barracuda Networks v hodnocení Info-Tech Research Group zařazena mezi Inovátory v kategorii „Application Delivery Controller Vendor Landscape“ a Barracuda Web Application Firewall byl ve své kategorii ohodnocen jako „Exemplary Performer“.

Více informací o řešení Barracuda Web Application Firewall můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-produkt-barracuda-networks-web-application-firewall-drive-web-application-controller.htm

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications s.r.o.