LAMA k Vánocům rozdává svým zákazníkům internet do mobilu zdarma

Virtuální operátor LAMA mobile přichází před Vánocemi s dárkem pro své věrné zákazníky. Uživatelům využívajících služeb internetu v mobilu LAMA navýší objem dat na celý měsíc. Dárek se vztahuje na zákazníky, kteří již mají tuto službu aktivovanou. LAMA mobile tak slaví jubilejní rok na trhu. (TZ)

„Vzhledem k tomu, že se blíží adventní čas a k tomu slavíme první rok existence na trhu virtuálních operátorů, chceme touto cestou poděkovat naším věrným zákazníkům“, říká manažerka komunikace a značky LAMA mobile, Veronika Kliská. Pro zákazníky, kteří mají u LAMY aktivovaný balíček dat, bude jejich datový tok navýšen již koncem tohoto týdne.

LAMA mobile reaguje na vývoj chování zákazníků a má ambice se stát jedním z nejstabilnějších poskytovatelů služeb plnohodnotného virtuálního operátora. V nedávné době představila nové ceníky, kde zvýhodnila ceny volání i SMS, přidala do balíčku navíc i data.

Za stabilitou společnosti stojí síla holdingu LAMA ENERGY GROUP, která pro příští rok očekává tržby ve výši 35 miliard korun a zařadila se tak mezi nejsilnější obchodní skupiny v České republice. LAMA mobile je jednou z několika společností, které tvoří tento holding. Synergii služeb využívá skupina například při nabídce dodávek zemního plynu, elektřiny a nově i komunikace. „Jsme rychle rostoucí skupina a díky tomu, že se nám daří, chceme obdarovat i naše zákazníky nejen o Vánocích, ale i příznivými cenami po celý rok a to nejen za telefonování, ale i za energie“, říká tiskový mluvčí skupiny, Andrej Čírtek.

Kdo je LAMA mobile?

Virtuální operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, jenž zákazníkům nabízí plyn a elektřinu společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě a také v Kanadě. Holding LAMA ENERGY GROUP měl v loňském roce tržby necelých 16 miliard korun. LAMA v příštím roce plánuje obrat zdvojnásobit.