Působivá a prostorná PC skříň ZALMAN Z11 Neo

V Brně, 2. prosince 2014 – Firma ZALMAN uvádí na trh nové PC skříně Z11 Neo. Prostorná skříň Z11 Plus má již řadu fanoušků a teď se vrátí v nové, obnovené verzi Neo. Díky promyšlené struktuře chlazení, 5 nainstalovaným ventilátorům a působivému vzhledu je ZALMAN Z11 Neo zajímavou nabídkou pro uživatele, kteří požadují nejen ticho a prostorný interiér, ale i poutavý design. (TZ)

ZALMAN Z11 Neo udržuje nízkou provozní teplotu vnitřních komponent, a to díky promyšlenému systému cirkulace vzduchu. Vynikající cirkulaci uvnitř skříně zajišťuje několik přívodu vzduchu umístěných na všech stranách konstrukce. Proudění vzduchu podporuje až 5 předinstalovaných ventilátorů – tři v přední části, jeden nahoře a jeden v zadní části. Dva jsou vybaveny modrým LED podsvícením, které přidají skříni modrý přísvit. Uživatel má k dispozici 3 místa pro instalaci dodatečných 120 mm ventilátorů, za účelem zvýšení účinnosti chlazení.

Horní stěnu skříně lze využit pro instalaci chladiče volitelného systému vodního chlazení s délkou 240 mm. Na přední a dolní stěně je umístěn prachový filtr, který lze vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou. Pro efektivnější chalzení a kabelový management, je skříň vybavena kabelovými průchody, díky čemuž lze kabely umístit za podstavec základní desky. Přenos vibrací z aktivních dílů je maximálně omezen díky pryžovým patkám a podložce pod napáječem.

Do skříně lze nainstalovat šest pevných disků 3,5”, dva pevné disky nebo SSD 2,5” a tři optické mechaniky (nebo jiná zařízení 5,25”). Šest pozic pro disky 3,5” lze obsluhovat bez použití nářadí – stačí namontovat ližiny na disk a zasunout do příslušné pozice. Do prostoru o výšce 410 mm se vejde běžná základní deska ATX, chladič procesoru o výšce až 175 mm a grafická karta s délkou až 400 mm. Uživatel má k dispozici také 7 slotů PCI.

Na boční straně skříně výrobce nainstaloval akrylátové okno, které umožňuje náhled dovnitř počítače – čímž vychází vstříc osobám, které mají zájem o modding a vzhled uvnitř jejích počítačů. Přední panel je opatřen materiálem s designem kartáčovaného hliníku, v jeho horní části je namontována výsuvná klapka, za kterou se nachází optická mechanika.

Na horním panelu skříně jsou umístěny čtyři porty USB – dva ve standardu 2.0 a dva 3.0, sluchátkový výstup a mikrofonový vstup, vypínač a tlačítko reset. V panelu je také vestavěna odkládací plocha, na kterou lze odložit např. smartphone napájený z USB portu, nebo externí HDD.

Rozměry skříně ZALMAN Z11 Neo jsou 515 (D) x 205 (Š) x 465 (V) mm.

 

Specifikace:

Model ZALMAN Z11 Neo
Typ skříně Midi Tower ATX
Podpora základních desek Standard ATX / Mini ITX / Micro ATX
Podpora grafických karet Délka až 400 mm
Rozměry 515 (D) x 205 (Š) x 465 (V) mm
Materiál Ocel, plast
Počet pozicí 3 interní pozice 5.25”
6 interních pozic 3.5” / 2.5”

2 externí pozice 2.5”

Počet rozšiřujících slotů 7
Větrání 2 x 80 mm přední

1 x 120 mm přední s LED podsvícením

1 x 120 mm horní s LED podsvícením

1 x 120 mm zadní

I/O porty (čelní panel) 2 x USB 3.0

2 x USB 2.0
1 mikrofonový vstup
1 sluchátkový výstup

Barva Černá

Záruka a cena:

Doporučená maloobchodní cena skříně ZALMAN Z11 Neo činí 1 850,- s DPH.

Na výrobek se vztahuje 24-měsíční záruka.

Více informací: www.zalman.com

O společnosti ZALMAN

Společnost ZALMAN Tech byla založena v roce 1999 a jako první zavedla v počítačovém oboru pojem „tiché zpracovávání”. Ve světě vyplněném hlasitými počítači, poptávka po tichých a zároveň výkonných chladicích systémech přispěla k rychlému vývoji firmy ZALMAN.
Momentálně je ZALMAN lídrem na trhu chladicích systémů a to díky rychlému technologickému vývoji, vysoké kvalitě a vynikajícím přístupu k zákazníkovi.

Diverzifikace nabídky a výroba zařízení pro 2D/3D promítání, chladicích systémů s heat pipe, chlazení laptopů, reproduktory, sluchátka a ovladače her FPS GUN™ je v souladu s mottem firmy ZALMAN – „Cool Innovations”.