Toshiba dynadock™ 4K: jak si zjednodušit pracovní život s ostrostí Ultra HD

Praha, Česká republika, 7. ledna 2015 – Toshiba Europe GmbH představuje dynadock™ 4K, který dokáže přenést obraz do kompatibilních obrazovek až v rozlišení Ultra HD a podporuje použití dvou monitorů v rozlišení až 2048 x 1152 bodů. S rostoucím množstvím obsahu a přístrojů v Ultra HD je ideálním řešením pro ty, kteří pracují s grafikou na několika monitorech, jako jsou designéři, fotografové nebo video editoři. Dynadock™ 4K je pro lepší uspořádání pracovní plochy možné používat ve vertikální i horizontální poloze. (TZ)

Výstup ve vysokém rozlišení

Toshiba dynadock™ 4K umožňuje zobrazení obrazu v Ultra HD rozlišení (3840 x 2160 pixelů) na jednom monitoru s využitím výstupu DisplayPort. Výstupy DVI-I nebo HDMI® podporují také vyšší rozlišení než Full HD.

Při používání dvou monitorů současně dokáže Toshiba dynadock™ 4K s využitím výstupů DisplayPort, HDMI® nebo DVI-I současně zobrazit obraz v rozlišení 2048 x 1152. Pokud bereme v úvahu i primární displej počítače, nabízí možnost využití až tří monitorů ve vysokém rozlišení velkou univerzálnost pro uživatele, kteří mají specifické požadavky na zobrazení množství informací.

Připraven organizovat pracovní plochu

Elegantní Toshiba dynadock™ 4K je navržen tak, aby se přizpůsobil požadavkům okolního prostředí, a může být umístěn do horizontální i vertikální polohy.

Toshiba dynadock™ 4K umožňuje uživatelům rozšířit a zjednodušit konektivitu při práci na stole. Ke čtyřem USB 3.0 portům na zadní straně a dvěma vepředu můžete připojit nejrůznější zařízení, jako například klávesnici, myš nebo kabel pro nabíjení mobilního telefonu. Dva přední porty mají implementovánu technologii Sleep-and-Charge, která umožňuje nabíjet připojená zařízení, i když je notebook vypnutý. Součástí jsou i konektory pro sluchátka a mikrofon a Gigabit LAN port, který umožňuje kabelové připojení k místní síti.

Toshiba dynadock™ 4K bude k dispozici v prvním čtvrtletí roku 2015.

Toshiba dynadock™ 4K:

 • Podporovaná rozlišení: až 4K (3840 x 2160 bodů přes DisplayPort) / až 2048 x 1152 bodů přes DVI-I nebo HDMI® / duální 2K (2048 x 1152 bodů při současném používání dvou portů z možností DisplayPort, HDMI® a DVI-I)
 • Konektivita: 1 x DisplayPort, 1x HDMI® výstup, 1x DVI-I, 1x jack na sluchátka, 1x jack na mikrofon, 6x USB 3.0 port (2x funkce Sleep-and-Charge), Gigabit LAN port
 • Video režimy: zrcadlení, rozšířené zobrazení, jeden primární displej
 • Slot na bezpečnostní zámek
 • OS požadavky: Windows 7, Windows 8 nebo Windows 8.1
 • Barva: černá
 • Rozměry:
  • 28 x 76 x 225 mm
  • 86 x 130 x 231 mm (včetně základny)
 • Hmotnost: 317 g (bez základny)

Toshiba on-line

Specifikace a popis nejnovějších produktů společnosti Toshiba včetně dalších informací naleznete na stránkách http://www.toshiba-czech.com/. Pro obrázky, poslední tiskové zprávy a další materiály navštivte http://www.toshiba-czech.com/press/.

Všechny uvedené ochranné známky jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

Přesné specifikace produktů závisí na konkrétním modelu a dostupnosti v místě prodeje.

O společnosti Toshiba

Společnost Toshiba je přední světový inovátor při zavádění nových pokročilých technologií, diverzifikovaný výrobce a prodejce vyspělých elektronických a elektrických produktů. Toshiba Group přináší inovace do širokého portfolia produktů, mezi které patří digitální spotřební produkty včetně LCD televizorů a notebooků, retailová řešení, elektronická zařízení jako polovodiče či produkty a materiály pro ukládání dat, dále sociální systémy infrastruktury včetně systémů pro výrobu elektřiny, inteligentních komunitních řešení, zdravotnických zařízení, eskalátorů, výtahů a domácích spotřebičů.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a dnes provozuje globální síť více než 590 firem s více než 200 000 zaměstnanci po celém světě a ročním prodejem, který překračuje 6,5 bilionů jenů (63 miliard USD). Navštivte webové stránky Toshiba na adrese: www.toshiba.co.jp/index.htm

Společnost Toshiba Europe GmbH se sídlem ve městě Neuss v Německu je pobočka v plném vlastnictví společnosti Toshiba Corporation v Tokiu.