Byla zahájena registrace na úvodní ročník veletrhu CES Asia 2015

Praha, 16. ledna 2015 – Asociace spotřební elektroniky (Consumer Electronics Association – CEA)® dnes oznámila, že byla zahájena registrace na účast na veletrhu 2015 International CES AsiaTM. Otevírací akce se bude konat 25. až 27. května v čínském Šanghaji na výstavišti Shanghai New International Expo Center (SNIEC) a přiláká globální společnosti, které budou vystavovat nejnovější produkty a technologie, jež uvádějí na asijské trhy. (TZ)

CEA je koproducentem této události ve spolupráci se společností Intex Shanghai Co., Ltd., která je prominentním organizátorem mezinárodních veletrhů v Číně. Mezi zvláštní spoluorganizátory veletrhu CES Asia patří Čínská obchodní komora pro elektroniku (Chinese Electronic Chamber of Commerce – CECC) a Čínská obchodní komora pro dovoz a vývoz strojírenských a elektronických produktů (China Chamber of Commerce for Import and Export of Machinery and Electronic Product – CCCME).

„Díky spojení s našimi silnými čínskými partnery, naší dobré pověsti týkající se pořádání největších událostí v oblasti technologických inovací na světě, dynamice Šanghaje a obrovskému významu technologií a rozvoje značek jsme přesvědčeni, že mezinárodní veletrh International CES Asia se může těšit na velký úspěch,“ řekl Gary Shapiro, prezident a CEO společnosti CEA.

Na veletrhu CES Asia budou vystavovat přední světové značky i inovativní startupové firmy a představí celou šíři a hloubku záběru navazujících hodnot na asijském trhu, přičemž veletrh při svém prvním ročníku bude zabírat plochu 20.000 m2 (čistá výstavní plocha bude 8.500 m2). Na stáncích, ale též v programu konferencí se představí hlavní trendy a kategorie produktů, včetně 3D tisku, robotiky, čidel, internetu věcí a nositelné elektroniky. Mezi hlavní lákadla od mnoha významných společností, jež aktuálně potvrdily svou účast, patří například produkty firem GGMM a Thinking Group a dále celosvětové značky jako plus Audi, Ford, Garmin, Gibson Brands, Hisense, IBM, Monster a TomTom.

„Mezinárodní veletrh CES Asia 2015 představí nejnovější inovace od předních společností reprezentujících některé největší ekonomiky světa a poskytne dosud nevídané oslovení dynamického čínského trhu,“ řekla Karen Chupka, senior viceprezidentka pro korporátní obchodní strategie a mezinárodní veletrh International CES ve společnosti CEA. „Návštěvníci veletrhu CES Asia budou moci naživo vidět nejnovější výdobytky ve spotřebitelských technologiích, díky čemuž tato akce patří mezi ty, jež prostě nesmějí zmeškat lidé na rozhodujících pozicích v oblasti technologií, mezinárodní nákupčí a média.“

Kromě tohoto programu přednese na veletrhu CES Asia 2015 hlavní projev prezident společnosti Audi AG pan Rupert Stadler. Řeč pana Stadlera je naplánována na 17. hodinu v neděli 24. května. Po skončení projevu bude společnost Audi hostit recepci, která se bude konat od 18 do 19:30 hodin.

Chcete-li se na veletrh CES Asia 2015 zaregistrovat, navštivte laskavě stránky CESAsia.com. Novináři, kteří přicestují do Číny z jiných zemí, budou potřebovat víza kategorie J2. S otázkami ohledně vystavování na veletrhu CES Asia se obracejte na Briana Moona na adrese bmoon@CE.org nebo telefonu +1 703-907-4351.

O mezinárodním veletrhu CES:

Mezinárodní veletrh International CES je místem setkávání společností z celého světa, které jsou úspěšné v oblasti spotřebních technologií. Již více než 40 let slouží jako zkušební prostor pro inovátory a průlomové technologie jako celosvětové pódium, na němž se inovace nové generace představují před uvedením na trh. Veletrh CES je největší událostí svého druhu, kdy je možné inovace vidět ve skutečném provedení, a zahrnuje veškeré oblasti spotřebního průmyslu. Vzhledem ke skutečnosti, že jej vlastní a pořádá Asociace spotřební elektroniky (Consumer Electronics Association – CEA) jako asociace pro technologické trhy, která představuje trh spotřební elektroniky s hodnotou 211 miliard USD, přitahuje přední světové společnosti v těchto odvětvích a průkopnické novátory na fórum, které se věnuje nejaktuálnějším otázkám tohoto oboru. Sledujte novinky o veletrhu CES na www.CESweb.org a sociálních sítích:

O mezinárodním veletrhu CES Asia:

Mezinárodní veletrh CES Asia vlastní a pořádá Asociace spotřební elektroniky (Consumer Electronics Association – CEA)®, jeho spoluorganizátorem je společnost Intex a bude sloužit jako vrcholná událost v oblasti průmyslu spotřebních technologií a představí celou šíři a hloubku záběru navazujících hodnot na asijském trhu. Klíčové globální firmy se této nové akce zúčastní s myšlenkou na růst a posílení jejich značek díky předvedení nejnovějších produktů a technologií rozhodujícím osobnostem v oblasti spotřební elektroniky, nákupčím z jiných zemí, mezinárodním médiím a určitému počtu spotřebitelů z Číny. Návštěvníci budou mít exkluzivní přístup k některým z největších značek z Číny a celého světa a současně budou moci ocenit inovace, jež definují nové podoby průmyslu spotřební elektroniky.

O společnosti Intex:
Intex je joint-venture společnost podřízená Čínské radě pro podporu mezinárodního obchodu (CCPIT – China Council for the Promotion of International Trade) v Šanghaji, která svou činnost zahájila v roce 1992. Intex je prominentním producentem mezinárodních obchodních veletrhů v Číně, vlastní výstaviště v Šanghaji a spravuje nejrůznější výstavní areály mimo Šanghaj. Intex Shanghai má pozici místopředsedy SCEIA, zástupce ředitele CAEC a je členem UFI. Jako první společnost zabývající se správou výstavních prostor, která do Šanghaje importovala prvotřídní zkušenosti s řízením a provozem na špičkové úrovni, má společnou investiční podporu společností Shanghai Hongqiao E&T Development Zone United Development Co., Ltd., Council for the Promotion of International Trade Shanghai a Istithmar P&O Estates FZE. Intex bylo první mezinárodní veletržní centrum, jež v Číně získalo certifikát řízení kvality ISO 9001, a těší se vynikající pověsti v rámci domácího výstavního průmyslu.

CHYSTANÉ AKCE

  • CES Unveiled Tokyo
  1. února 2015, Tokio, Japonsko
  • CEA Winter Break

5.-8. března 2015, Snowmass Village, CO

  • 2015 International CES Asia

25.-27. května 2015, Šanghaj, Čín