Čtečka karet Transcend RDF2 pro karty CFast 2.0

V Brně, 19.ledna 2015 – Firma Transcend uvádí na náš trh novou čtečku paměťových karet CFast 2.0 – Transcend RDF2. Čtečku karet RDF2 uvítají především profesionálové využívající tyto karty pro focení a nahrávání videí v rozlišení 4K. (TZ)

Formát karet CFast 2.0 se díky svým přenosovým rychlostem využívají především u profesionálních zařízení pro nahrávání datově náročných 4K videí. Oproti běžným CompactFlash kartám, jsou karty CFast 2.0 vybavené rozhraní Serial ATA A nejsou tedy kompatibilní se staršími čtečkami CF karet. Z tohoto důvodu společnost Transcend uvedla trh čtečku RDF2, která je navíc vybavena rozhraním USB 3.0 díky kterému je schopna přenášet data rychlostí až 500MB/s. To značně zkracuje dobu nutnou pro přenos obsáhlých dat a šetří tak čas na práci s videem.

Čtečka karet Transcend RDF2 je zpětně kompatibilní s kartami CFast 2.0, CFast 1.1 a CFast 1.0.

Firma Transcend dodává své výrobky včetně bezplatného softwaru RecoveRx umožňující obnovení náhodně odstraněných dat a jejích ochranu.

Specifikace:

Model RDF2
Rozhraní USB 3.0/2.0
Rozměry (d. x š. x v.) 67.6mm × 45mm × 15.2mm
Hmotnost 26g
Podporované standardy karet CFast 2.0, CFast 1.1 a CFast 1.0
Dodatečné aplikace RecoveRx

 

Záruka a cena

Doporučená koncová cena čtečky karet  Transcend RDF2 činí 1 190,- s DPH.

Na produkt se vztahuje záruka 2 roky.

Více informací:

www.transcend-info.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.