LAMA mobile opět rozdává dárky stálým zákazníkům

Virtuální operátor LAMA mobile si pro své klienty přichystal další dárek. U příležitosti pololetního vysvědčení bude na konci ledna rozdávat volné dvě hodiny volání. Pro věrné zákazníky si navíc připravil datové balíčky zdarma. (TZ)

Zákazníci, kteří mají tarif Chytrá či Spořivá lama, mohou 29. ledna využít speciální akce a volat od 17.00 do 19.00 zdarma. „Školáci se tak mohou pochlubit svými pololetními známkami celé rodině a nikoho letos neošidit,“ říká manažerka komunikace a značky LAMA mobile Veronika Kliská.

Pro klienty s tarify Spořivá, Férová nebo Upovídaná lama je dále připraven dárek v podobě datového balíčku o velikosti 150 MB. Získají ho zákazníci, kteří nemají žádný datový balíček aktivovaný a zároveň včas uhradili alespoň 3 poslední faktury za služby operátora. „Chceme zákazníky odměnit za jejich loajalitu. Zároveň si tak mohou vyzkoušet službu, kterou jejich běžný tarif neobsahuje,“ vysvětluje Veronika Kliská.

LAMA mobile má za cíl stát se jedním z nejstabilnějších poskytovatelů služeb plnohodnotného virtuálního operátora. Toho se snaží dosáhnout podrobnou analýzou potřeb klientů a vytvářením tarifů, které jsou výhodné například pro rodiny či firmy nebo umožnují účtování po vteřinách od začátku hovoru a přináší tak významné úspory.

Společnost LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, který tento rok očekává tržby ve výši 35 miliard korun a patří tak mezi nejvýznamnější obchodní skupiny v České republice. LAMA mobile je jednou z několika společností, které jsou součástí tohoto holdingu. Nabídka dodávek zemního plynu, elektřiny i komunikace tak představuje komplexní službu, která šetří čas klientům.

Kdo je LAMA mobile?

Virtuální operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, jenž zákazníkům nabízí plyn a elektřinu společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě a také v Kanadě. Holding LAMA ENERGY GROUP měl v loňském roce tržby necelých 30 miliard korun.