Zalman ZM-M520W – Bezdrátová myš s dlouhou výdrží

V Brně, 29. ledna 2015 – Firma ZALMAN rozšířila svoji nabídku počítačového příslušenství o nový model bezdrátové myši ZM-M520W. Dostupná myš za rozumnou cenu má citlivý senzor s rozlišením 1600 DPI. (TZ)

Nová myš ZALMAN ZM-M520W se vyznačuje kompaktním a ergonomickým designem, který umožňuje pohodlně uchopení. Bezdrátovému připojení k počítači a skladné provedení uvítají především uživatelé notebooku. Myš je vhodná pro časté přenášení a díky úložnému prostoru pro USB přijímač, který je umístěn pod krytem baterie, a tak nehrozí jeho ztráta.

O přesné ovládání kurzoru se stará kvalitní senzor Avago A3000 s maximálním rozlišením 1600 DPI.  Tlačítko pod rolovacím kolečkem umožňuje rychlé přepnutí mezi rozlišením 800 a 1600 DPI. Vzorkovací frekvence senzoru činí 4000 vzorků za sekundu, což zajišťuje stabilní pohyb a vysokou citlivost myši.

ZALMAN ZM-M520W chytře řídí spotřebu energie a vydrží na jedno nabití až dvakrát déle než běžné bezdrátové myši. Toho výsledku bylo dosaženo zavedením tříetapového pohotovostního režimu, který šetří baterii při delší nečinnosti.

Tlačítka myši byla navržena s ohledem na zajištění odolnosti proti opotřebení. Výrobce zaručuje, že tlačítka vydrží až 5 milionů kliknutí. Komfortní práci se zařízením ZALMAN zajišťují také kvalitní kluzné podložky, omezující odpor při posunu a také gumové rolovací kolečko s povrchem usnadňujícím pohodlné posouvání prohlížených stránek.

Myš váží 545g a je vybavena 4 standardními tlačítky. Bezdrátový signál vysílače má dosah až 10 metrů. Rozměry zařízení jsou 105.5 mm (D) x 58 mm (Š) x 31 mm (V).

Specifikace:

Model ZALMAN ZM-M520W
Typ Bezdrátová myš
Optický senzor Avago A3000
Druh spojení rádiové
Rozlišení 800-1600 DPI
Počet tlačítek 4
Rychlost zpracování obrazu 4 000 obrázků/s
Předpokládaná životnost kláves/tlačítek 5 mil. stisků
Hmotnost 545 g
Rozhraní USB (s rádiovým přijímačem)

Záruka a cena:

Maloobchodní doporučená cena myši ZALMAN ZM-M520W činí 294,- s DPH.

Na výrobek se vztahuje 24-měsíční záruka.

Více informací:  www.zalman.com

O společnosti ZALMAN

Společnost ZALMAN Tech byla založena v roce 1999 a jako první zavedla v počítačovém oboru pojem „tiché zpracovávání”. Ve světě vyplněném hlasitými počítači, poptávka po tichých a zároveň výkonných chladicích systémech přispěla k rychlému vývoji firmy ZALMAN.

Momentálně je ZALMAN lídrem na trhu chladicích systémů a to díky rychlému technologickému vývoji, vysoké kvalitě a vynikajícím přístupu k zákazníkovi.

Diverzifikace nabídky a výroba zařízení pro 2D/3D promítání, chladicích systémů s heat pipe, chlazení laptopů, reproduktory, sluchátka a ovladače her FPS GUN™ je v souladu s mottem firmy ZALMAN – „Cool Innovations”.