Monitory Philips 227E6QDSD a 227E6QDSW v elegantním provedení

Praha, 10. února 2015 – Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla na trh dvojici nových monitorů Philips s označením 227E6QDSD a 227E6QDSW. Oba modely z produktové řady E mají totožné technické parametry, liší se pouze barevným provedením. Monitory jsou určeny především do domácností, kde se stanou moderní ozdobou interiéru. (TZ)

Nové Full HD monitory Philips 227E6QDSD a 227E6QDSW s 22“ úhlopříčkou a W-LED podsvícením nabízejí díky IPS-ADS panelu nádherný obraz ze všech úhlů pohledu. Jsou vybaveny několika chytrými funkcemi, jako je SmartImage Lite pro snadnou optimalizaci nastavení obrazu, SmartControl Lite pro rychlé a snadné nastavení displeje nebo SmartContrast pro bohaté detaily černé barvy.

Z hlediska konektivity jsou oba modely připraveny zejména pro multimediální využití, neboť kromě analogového vstupu signálu (VGA) disponují také digitálním DVI-D vstupem a pro uživatele mobilních zařízení s Androidem dokonce i MHL-HDMI připojením.

Oba modely jsou již na českém i slovenském trhu dostupné, a to přibližně za 3400 Kč bez DPH a poplatků.

Technické parametry monitorů Philips 227E6QDSD a 227E6QDSW:

Typ LCD panelu, velikost IPS-ADS LCD, 21,5 palců / 54,6 cm
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10
Jas 250 cd/m²
Poměr stran 16:9
Doba odezvy 5 ms (GtG)
Barvy 16,7 M
Konektivita
  • Vstup signálu: VGA (analogový) DVI-D (digitální HDCP), MHL-HDMI
  • Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
  • Audio (In/Out): Audiovýstup HDMI

###

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.