Společnost Sophos posiluje svůj tým, novým CTO se stal Joe Levy

Praha – 17. února 2015 – Společnost Sophos, přední firma zaměřená na bezpečnost IT, oznámila jmenování Joea Levyho novým technickým ředitelem (CTO, chief technology officer). Levy jako myšlenkový lídr v oblasti bezpečnosti IT povede globální technologickou strategii společnosti, bude podporovat vizi i inovace, aby ještě více vylepšil a zjednodušil bezpečnost IT. (TZ)

Levy s sebou přináší více než 20 let zkušeností ve vedení a vývoji informační bezpečnosti. Před společností Sophos pracoval jako CTO v Blue Coat Systems, Solera Networks nebo SonicWALL. V SonicWALL vedl vývojářský tým zaměřený na novou generaci firewallů, hloubkové kontroly paketů, kryptografie a bezpečného vzdáleného přístupu.

„Jsem nadšený, že mohu být součástí talentovaného týmu Sophosu. Jako globální lídr v oblasti zabezpečení koncových bodů, sítí a dat spolu se silnou cloudovou bezpečnostní platformou má Sophos všechny technologie potřebné k poskytnutí kompletního řešení zabezpečení, které zákazník vyžaduje,“ říká Joe Levy, CTO společnosti Sophos. „To jsou hlavní důvody, proč jsem se rozhodl pro Sophos.“

Fotografie Joea Levyho ke stažení zde.

 

Spojte se se společností Sophos

Prostřednictvím kanálu Twitter

Prostřednictvím sítě LinkedIn

Prostřednictvím sítě Facebook

Prostřednictvím Google+

Prostřednictvím portálu Spiceworks

Prostřednictvím kanálu na YouTube

Prostřednictvím blogů společnosti Sophos

Prostřednictvím zpravodajství na Naked Security News

O společnosti Sophos

Již více než 100 milionů uživatelů ze 150 zemí se spoléhá na komplexní bezpečnostní řešení společnosti Sophos jako na nejlepší možnou ochranu před pokročilými hrozbami i ztrátou dat. Společnost Sophos nabízí jednoduše implementovatelné, spravovatelné a použitelné služby síťové bezpečnosti, zabezpečení koncových bodů, webových prezentací, elektronické pošty i mobilních zařízení. To vše za podpory globální sítě pro zkoumání hrozeb SophosLabs.

Společnost Sophos sídlí v americkém Bostonu a v britském Oxfordu. Více informací o společnosti naleznete na adrese www.sophos.com.