Zábava v každém pixelu: AOC uvádí 27″ WQHD monitor

Praha, 17. února 2015 – Společnost AOC uvedla na český a slovenský trh nový 27palcový monitor s názvem Q2778VQE určený především pro hraní akčních her a sledování filmů. Nejen profesionálové ocení WQHD rozlišení 2560 x 1440 pixelů a velmi krátkou dobu odezvy 1 ms. Zejména při práci s více okny nebo při prohlížení obrázků ve vysokém rozlišení uživatelé naplno využijí úchvatnou velikost panelu. (TZ)

Skvělý obraz, rozlišení 2560 x 1440 pixelů:
AOC Q2778VQE s dobou odezvy 1 ms

Ostrost, rychlost, velikost

Nový WQHD monitor AOC Q2778VQE je vybaven 27“ TN panelem s poměrem stran 16:9, širokými pozorovacími úhly (170° horizontálně /160° vertikálně) a rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Proto si uživatelé mohou vychutnat hraní her v podstatně bohatších detailech, než nabízejí standardní Full HD monitory. Kromě toho zejména hráči ocení velmi krátkou dobu odezvy 1 ms, která eliminuje výskyt duchů. Mohou si tak i při rychlých akčních scénách užít ostrý a jasný obraz. Vstup signálu přes DisplayPort představuje ideální možnost, jak mimořádně rychle a hladce přenášet obsah ve vysokém rozlišení.

Profesionálové mohou z monitoru AOC Q2778VQE vytěžit růst vlastní produktivity. Velký objem pixelů umožňuje zároveň zobrazovat více oken vedle sebe, a tak se multitasking stává mnohem snazším. Díky dostatečně velké obrazovce (27“) lze jakýkoli obsah zobrazit v dostatečné velikosti pro čtení. Z vyššího rozlišení mohou profitovat i jednotlivé aplikace, například grafické programy.

Například fotografové mohou pracovat s nejjemnějšími detaily svých snímků, aniž by je museli příliš zvětšovat, jako když pracují s monitory s nižším rozlišením. Nejvyšší jas 350 cd/m2 dodá nejen obrázkům, ale i ostatnímu obsahu ještě lepší vzhled.

Všestranný a výkonný

Nový AOC Q2778VQE nabízí uživateli široké možnosti připojení. Přichází vybaven DisplayPortem, HDMI, DVI a D-Sub konektory. Lze tedy bez problému současně propojit například herní konzoli a několik počítačů.

Vysoký výkon a všestrannost monitoru se nijak nepromítají na nákladech na udržitelnost. AOC Q2778VQE je vybaven chytrými technologiemi pro úsporu energie Eco Mode a e-Saver a splňuje také striktní regulace podle norem EnergyStar 6.0 a TCO 6.0. Podobně jako na ostatní svoje monitory, AOC poskytuje i na tento standardní tříletou záruku.

Monitor AOC Q2778VQE je již na českém a slovenském trhu dostupný, a to za doporučenou koncovou cenu 11 100 Kč včetně DPH.

###

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.