Tesco Mobile představuje novou nabídku: více odměn a až 1000 Kč zpět

(Praha, 23. února 2015) – Tesco Mobile, druhý největší virtuální operátor na českém trhu, přichází s novou atraktivní nabídkou. Za pouhé dobití kreditu získají zákazníci hned čtyři výhody v  jednom balíčku – bezplatné volání a SMS v rámci sítě Tesco Mobile, levné hovory do ostatních sítí, on-line hudbu bez nutnosti platit za datové přenosy a až 1000 Kč zpět na nákupy v prodejní síti Tesco. (TZ)

Virtuální operátor Tesco Mobile si za necelé dva roky na českém trhu získal přízeň zákazníků díky bezkonkurenční nabídce volání a SMS i kvalitnímu pokrytí díky zázemí operátora O2, v jehož síti působí. 25. února uvádí Tesco Mobile na trh nový balíček služeb, který zahrnuje ještě více výhod pro celou rodinu – mladší generace ocení přístup k on-line hudbě zdarma, starší generace slevy na nákupy v prodejnách Tesco a všichni bezplatné volání v rámci vlastní sítě.

„Naši novou nabídku jsme sestavovali tak, aby byla pro zákazníky co nejpřehlednější a nejvýhodnější, a zároveň jim poskytla něco navíc. Balíček, který právě uvádíme na trh, tak zahrnuje více služeb než naše dosavadní nabídka, přitom si však stále drží jednu z nejvýhodnějších cen na trhu. Věříme, že naši zákazníci ocení, že nemusí složitě zvažovat, zda je pro ně lepší například volání v rámci vlastní sítě zdarma nebo levnější sazba do ostatních sítí. Všechny výhody totiž získají pohromadě,“ uvádí Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile.

Po dobití kreditu v hodnotě alespoň 300 Kč měsíčně získají zákazníci rovnou čtyři výhody:

  1. Bezplatné volání a SMS v rámci Tesco Mobile – Využívat předplacené služby Tesco Mobile se vyplatí celé rodině. V rámci sítě je totiž volání i SMS zcela zdarma.
  2. Volání do ostatních sítí za zvýhodněnou cenu 1,50 Kč/min. a SMS za 1 Kč – zvýhodněná cena volání oproti základní ceníkové ceně 2,50 Kč/min a 1,50 Kč/SMS
  3. Přístup k on-line hudbě prostřednictvím aplikací Youradio.cz a Evropa 2 zdarma – I bez datového tarifu mohou zákazníci poslouchat hudbu on-line. Balíček služeb Tesco Mobile nově obsahuje i bezplatný přístup k oblíbené hudební stanici Evropa 2 a hudební aplikaci Youradio.cz, které umožňuje poslouchat hudbu podle vybraných interpretů a žánrů.
  4. Unikátní věrnostní program s možností získat až 1000 Kč zpět – Za dobitý kredit získá zákazník Clubcard body, které vymění za finanční poukaz na nákupy v obchodech Tesco. Výše bonusu se pohybuje v rozmezí 3 – 20 %, což odpovídá finanční částce 30 Kč – 1000 Kč. Odvíjí se totiž od celkové hodnoty dobitého kreditu, způsobu jeho dobíjení a zvolené doby čerpání bonusu. Množství provolaného kreditu mohou zákazníci sledovat prostřednictvím internetové samoobsluhy a sami se rozhodnout, ve které fázi bonus využijí.

Čtyři výhody za jedno dobití jsou k dispozici všem členům věrnostního programu Tesco Clubcard po přihlášení do internetové samoobsluhy na www.tescomobile.cz/samoobsluha a platí vždy 30 dní od dobití kreditu v hodnotě 300 Kč.

Jako doplněk k základní nabídce poskytuje operátor i výhodné datové tarify, které lze aktivovat na třicet dní prostřednictvím internetové samoobsluhy nebo bezplatné SMS. Na výběr je ze tří variant balíčků: MINI (99,- Kč za 100 MB), MIDI (199,-Kč za 300 MB) a MAXI (299,- Kč za 1000 MB).

O Tesco Mobile

Tesco Mobile poskytuje služby mobilního operátora v České republice od května 2013, a navazuje tak na několikaleté zahraniční zkušenosti z Velké Británie, Irska a dalších zemí. Své služby provozuje prostřednictvím sítě O2, díky které nabízí svým zákazníkům 99,6% pokrytí a prvotřídní kvalitu. Neustále se rozvíjející portfolio služeb je postavené na bázi předplacených karet. Prostřednictvím distribuční sítě obchodů Tesco a dalších partnerů nabízí Tesco Mobile více než 8000 míst k dobití. Více informací naleznete na www.tescomobile.cz.