Logitech G rozšiřuje vztahy se špičkovými týmy z oblasti eSports

NEWARK, Kalifornie — 24. února 2015 — Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), přední inovátor v oblasti herních periférií, dnes oznámila, že dvě špičkové severoamerické herní organizace se rozhodly používat exkluzivně hardwarová zařízení z řady Logitech G i v dalším roce. Jedná se o týmy Cloud9 (C9) a Team SoloMid (TSM), jež kromě toho, že poskytují prvotní zpětnou vazbu a připomínky ke konstrukci produktů dříve, než jsou uváděny na trh, budou během herních turnajů nadále exkluzivně používat různé periferie Logitech G, včetně náhlavních sad, myší, klávesnic a podložek pro myši, a to při každém utkání. (TZ)

„Oblast tzv. eSports neustále získává na popularitě a hraje významnou roli v hraní na PC,“ řekl Ujesh Desai, generální ředitel divize herních produktů společnosti Logitech. „Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s některými z nejlepších profesionálních hráčů na světě. Díky této týmové práci můžeme využít zpětnou vazbu z jejich strany a vyvíjet nejlepší herní zařízení na planetě.“

Týmy organizace Cloud9 čítají 45 hráčů zaměřených na tituly jako Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Dota 2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm, League of Legends (LoL), Smite a Super Smash Bros. Melee. Loňský tým, který hrál LoL, skončil na prvním místě jarního turnaje ligového mistrovství League Championship Series (LCS) Spring 2014.

„Z obnovení naší smlouvy s Logitech G máme skutečně obrovskou radost,“ řekl Jack Etienne, majitel týmu Cloud9. „Logitech G byl nepostradatelnou součástí našeho úspěchu a růstu díky tomu, jak nás společnost podporovala na našich ‚výcvikových táborech‘ a poskytovala nám nejlepší herní periferie – nám dala bezkonkurenčně nejlepší nástroje, které potřebujeme, abychom vyhrávali.“

Tým TSM, který tvoří 13 hráčů, je nejznámějším týmem pro hraní League of Legends a nedávno vytvořil i týmy pro hry Hearthstone a CS:GO. TSM v roce 2014 zažili výjimečnou sezónu, když na Světovém finále v LoL skončili v první desítce a obsadili první místo v letním turnaji LCS Summer 2014. Od týmu se očekává, že i v této sezóně si nadále udrží své dominantní postavení.

„Jsem nanejvýš hrdý, že obnovujeme smlouvu s Logitech G, protože v naší minulé sezóně sehrál klíčovou úlohu,“ řekl Andy Dinh, majitel Team SoloMid. „Nejen, že nám dodával to nejlepší vybavení, se kterým můžete hrát, ale podporoval nás na každém kroku naší cesty rokem 2014. Z prodloužené spolupráce s nimi jsem nadšený zejména proto, že v Logitech G věří v naše cíle a chtějí nám pomáhat, abychom jich mohli dosáhnout.“

Chcete-li se dozvědět více o eSports týmech, které Logitech sponzoruje, a sledovat hráče během utkání ve hrách CS:GO, Dota 2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm, League of Legends, Super Smash Bros. Melee a dalších turnajích z oblasti eSports, navštivte stránky https://www.facebook.com/logitechczsk a odebírejte @LogitechG.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).