Paměťové moduly Kingston DDR4 SO-DIMM prošly validačním procesem pro nově uváděnou rodinu procesorů Intel® Xeon® D-1500

Praha, Česká republika – 10. března 2015 – Kingston Technology Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila, že její paměťové moduly ValueRAM® DDR4 ECC SO-DIMM s kapacitami 4 GB a 8 GB a taktem 2133 MHz, jež budou brzy uvedeny na trh, získaly certifikaci společnosti Intel. Paměťové moduly jsou validovány pro použití ve spojení s nově uváděnou rodinou procesorů Intel® Xeon® D-1500 (s dřívějším označením Broadwell-DE). Odkaz na stránku týkající se validace pamětí je k dispozici zde. (TZ)

Procesory Xeon D-1500 SoC (System on Chip, čili počítač v jednom čipu) jsou navrženy pro mikroservery, systémy pro provozování sítí a ukládání dat. Paměťové moduly Kingston DDR4 ECC SO-DIMM vyžadují nízké napájecí napětí a vysoký výkon, který je potřeba pro podporu systémů s vysokou hustotou, což je vhodné pro současnou situaci, kdy firmy hledají výkonná, a současně energeticky a prostorově méně náročná řešení, jež budou vyhovovat konkrétním potřebám jejich datových center. Paměti DDR4 ECC SO-DIMM, které budou již brzy uvedeny na trh, doplní produktovou řadu dříve představených modulů Kingston DDR3 ECC SO-DIMM dodávaných od poloviny roku 2013 pro procesory s architekturou x86 a ARM a pro jednočipové počítače.

Paměťové moduly Kingston ValueRAM mají doživotní záruku, bezplatnou technickou podporu a vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com.

 

Paměťové moduly Kingston DDR4 ECC SO-DIMM
Označení modelu Kapacity a vlastnosti
KVR21SE15S8/4 4GB DDR4-2133 ECC SODIMM 1Rx8 1,2V
KVR21SE15D8/8 8GB DDR4-2133 ECC SODIMM 2Rx8 1,2V

Další informace o společnosti Kingston můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

O společnosti Kingston Technology Company, Inc.

Společnost Kingston Technology Company, Inc. je největším nezávislým výrobcem paměťových produktů na světě. Kingston vyvíjí, vyrábí a zajišťuje distribuci paměťových produktů pro stolní počítače, notebooky, servery a tiskárny, dále flash pamětí pro PDA, mobilní telefony, digitální fotoaparáty a MP3 přehrávače. Společnost Kingston má díky celosvětové síti dceřiných a přidružených společností výrobní závody v Kalifornii, na Taiwanu a v Číně a její obchodní zastoupení jsou ve Spojených státech, v Evropě, Rusku, Turecku, na Ukrajině, v Austrálii, Indii, Taiwanu, Číně a Latinské Americe. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/europe