AT Computers rozšiřuje nabídku o značku Aprolink

Ostrava, 16. 3. 2015 – Společnost AT Computers rozšířila svoje portfolio o značku Aprolink, která se zaměřuje především na vysoce kvalitní příslušenství k iPhonům nebo k iPadům. Kontrakt na výhradní distribuci je platný pro Českou republiku i Slovensko. (TZ)

Příslušenství Aprolink vyniká především velmi kvalitním zpracováním, skvělým designem, širokou škálou barev, provedení a řešení. Prostřednictvím AT Computers si zákazníci v České republice a na Slovensku mohou zakoupit pouzdra a obaly pro iPhony, tablety iPad mini a iPad Air, ale i kabely a car adaptéry.

Za značkou Aprolink stojí tchajwanská společnost Apogee, která je významným dodavatelem OEM produktů již více než 20 let a která získala řadu ocenění za design a inovace produktů, například Red Dot Award, iF a další.

V AT Computers o značku Aprolink pečuje produktová manažerka Alžběta Banašová.

 

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 15,03 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.