LAMA mobile nabízí mobilní telefony za zvýhodněné ceny

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile uzavřel spolupráci s e-shopem Smarty CZ, internetovým prodejcem mobilních telefonů, tabletů a příslušenství. Zákazníci LAMA mobile tak nyní mohou nakupovat telefony levněji. Nabídka je určena pro uživatele všech tarifů LAMA mobile, pro které jsou na oficiálních stránkách prodejce Smarty připraveny zvýhodněné ceny mobilních telefonů a mnoho dárků. (TZ)

Zákazníci mohou vybírat z široké škály mobilních telefonů, od těch starších po nejnovější modely. Volbu může usnadnit chytrý filtr s mnoha parametry. „Jsme přesvědčeni, že doplnění mobilních služeb o nabídku mobilních telefonů a příslušenství dále smazává rozdíl mezi virtuálními a síťovými operátory a zároveň podporuje naše ambice stát se jedním z největších virtuálních operátorů na českém trhu. Proto od dnešního dne naleznou naši zákazníci odkaz přímo v menu na stránkách www.lamamobile.cz,” říká manažerka komunikace a značky LAMA mobile, Veronika Kliská.

Objednávku si pak mohou zákazníci nechat doručit domů nebo si ji vyzvednout na jednom z bezmála stovky výdejních míst po celé České republice. Navíc při osobním odběru ve značkové prodejně Smarty Store v Praze Na Poříčí v Paláci Archa prodejci zcela zdarma nastaví na novém telefonu vše potřebné tak, aby zákazník LAMA mobile mohl svůj nový přístroj využívat naplno hned od začátku. Sortiment Smarty CZ zahrnuje více než 8 000 položek, které distribuuje ze svého centrálního skladu v Praze každý pracovní den.

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, který kromě komunikačních služeb nabízí dodávky plynu a elektřiny. Tím poskytuje klientům komplexní služby za výhodných podmínek. Plyn a elektřinu nabízí holding svým zákazníkům prostřednictvím společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. LAMA ENERGY GROUP má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina.