LAMA mobile přidává svým zákazníkům neomezené volání v rámci sítě

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile opět vylepšil nabídku pro své zákazníky a k oblíbeným tarifům SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA přidává neomezené volání do vlastní sítě. (TZ)

„Chceme našim zákazníkům co nejvíce zjednodušit komunikaci v naší síti a místo volných minut přidáváme rovnou neomezené volání,“ říká manažerka komunikace a značky LAMA mobile Veronika Kliská. Od 3. 4. tak budou moci zákazníci, kteří využívají tarify SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA, volat v síti LAMA mobile bez jakéhokoliv omezení. Oba tarify jsou nově dostupné jak bez závazku, tak se závazkem se zvýhodněnou cenou.

LAMA mobile má také stále v nabídce tarif bez závazku a měsíčního poplatku FÉROVÁ LAMA, u kterého jsou hovory účtovány po vteřinách již od počátku hovoru a sazba za minutu volání se snižuje podle počtu provolaných minut. Čím více zákazník volá, tím jsou jeho hovory levnější. Pro rodiny či firmy jsou určeny skupinové tarify LAMÍ RODINKA a LAMÍ FIRMA, kde si v rámci jedné skupiny volají účastníci neomezeně.

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, který kromě komunikačních služeb nabízí dodávky plynu a elektřiny. Tím poskytuje klientům komplexní služby za výhodných podmínek. Plyn a elektřinu nabízí holding svým zákazníkům prostřednictvím společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. LAMA ENERGY GROUP má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina.