Deník Mladá fronta DNES odstartoval velký seriál Přijímačky se speciálním krátkodobým předplatným

Seriál Přijímačky bude v deníku MF DNES vycházet ode dneška až do 20. dubna. V každém vydání  MF DNES si po dobu dvou týdnů můžou žáci 5., 7. a 9. tříd vyzkoušet, zda by u přijímaček na střední školy uspěli. Letos poprvé budou totiž přijímačky probíhat jinak, zájemce o studium čekají jednotné zkoušky z češtiny a matematiky. (TZ)

Redakce deníku MF DNES připravila seriál společně s ministerstvem školství. Kromě ukázek testů budou vycházet i rady odborníků a deník se zaměří i na Scio testy a ostatní typy přijímacích zkoušek.

„Seriál začínáme čtyřstránkovou přílohou v MF DNES, přijímačkám se budeme věnovat každý den, a to jednou stranou v deníku a opět i v magazínu Test DNES,“ říká šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl.

Od 21. dubna do 2. května deník naváže dalším seriálem – Maturity.  Po dobu obou seriálů mohou čtenáři využít nabídky speciálního krátkodobého tištěného i digitálního předplatného za 279 korun. To platí po dobu čtyř týdnů a poté bude automaticky ukončeno.

„V digitální verzi je předplatné přístupné ihned, tištěné předplatné lze ještě mimořádně doobjednat do 10. dubna, a to s týdenním posunem, noviny budou doručovány po dobu čtyř týdnů od 14. dubna do 9. května. Zároveň po celou dobu odběru tištěného předplatného budou mít předplatitelé zdarma přístup do celého digitálního archivu deníku, takže o žádný test ani důležitou informaci nepřijdou,“ říká Kateřina Jelínková, ředitelka distribuce mediální skupiny MAFRA.