Canon zpřístupnil aplikaci EOS 100D průvodce zdarma pro Android i iOS

Praha, Česká republika, 17. dubna 2015 – Společnost Canon zpřístupnila aplikaci EOS 100D průvodce pro chytré telefony a tablety. Aplikace je dostupná ke stažení pro platformy Android a iOS, a to zcela zdarma i v českém jazyce. (TZ)

„Jsme rádi, že se nám podařilo dostat tuto skvělou aplikaci blíže i českým uživatelům, kteří si tak rady a tipy mohou číst i ve svém rodném jazyce a naučit se tak snáze pořizovat ještě lepší snímky,“ neskrývá nadšení Miloš Bejblík, marketingový ředitel ve společnosti Canon CZ.

Aplikace poradí, jak digitální zrcadlovku lépe ovládat a jaké důležité funkce fotoaparát Canon EOS 100D nabízí.  Uživatelé mohou experimentovat s různými fotografickými technikami a učit se řešit běžné problémy, kterých se při focení zejména amatérští fotografové často dopouští.

Kromě češtiny je aplikace dostupná také ve slovenštině, angličtině, arabštině, norštině, dánštině, holandštině, finštině, francouzštině, němčině, maďarštině, italštině, polštině, portugalštině, ruštině, španělštině, švédštině a turečtině.

-KONEC-

O společnosti

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů.
Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon.cz.