LAMA mobile se stala v hodnocení dTestu druhým nejvýhodnějším mobilním operátorem

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile skončil v nezávislém hodnocení časopisu dTest jako druhý nejvýhodnější operátor pro středně volající zákazníky. Oceněn byl tarif CHYTRÁ LAMA, který navíc od 3. 4. nabízí neomezené volání do vlastní sítě zdarma. (TZ)

Populární časopis dTest, který objektivně a nezávisle testuje produkty na území ČR a SR, se tentokrát zaměřil na srovnání cen tarifů mobilních operátorů. V průzkumu byly zohledněny veškeré skryté poplatky, pokuty i další náklady spojené s poskytováním telekomunikačních služeb či zhotovením SIM karty. V kategorii Středně volající, která je určena pro zákazníky využívající služeb v rozsahu 120 minut volání, 100 SMS a 250 MB dat, byla jako druhý nejvýhodnější operátor vyhodnocena LAMA mobile. Konkrétně se jedná o tarif CHYTRÁ LAMA bez závazků s uplatněním bonusu v kombinaci s internetem do telefonu a balíčkem SMS ve výsledné ceně 338 Kč měsíčně.

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, který kromě komunikačních služeb nabízí dodávky plynu a elektřiny. Tím poskytuje klientům komplexní služby za výhodných podmínek. Plyn a elektřinu nabízí holding svým zákazníkům prostřednictvím společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. LAMA ENERGY GROUP má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina.