Společnost OKIN GROUP, a. s. slavnostně otevřela své nové sídlo v Průmyslovém parku Harfa

Praha 22. 5. 2015 – Společnost OKIN GROUP, a.s., významný poskytovatel podpůrných služeb v oblastech Facility Managementu a Business Process Services, dnes slavnostně otevřela své nové sídlo ve zrekonstruovaných prostorách Průmyslového parku Harfa. Otevření se zúčastnili mimo jiné i představitelé European Customer Synergy S. A., sdružení evropských lídrů v oblasti integrovaného Facility Managementu, jehož je OKIN členem a akcionářem. (TZ)

„Naše nové prostory vyjadřují to, co OKIN je – rostoucí technologická firma, která má drive a využívá špičkové technologie. Nové sídlo se váže hlavně k divizi Facility Managementu, která zde spolu s centrálou OKINu sídlí,“ říká Michal Jelínek, předseda správní rady OKIN GROUP, a.s. a dodává, “vedle přesídlení jsme se rozhodli také pro úpravu vizuální identity společnosti tak, aby došlo k jasnému oddělení OKIN FACILITY a OKIN GROUP.”

Událost přijeli podpořit, kromě dalších obchodních partnerů a klientů OKIN GROUP, a.s., také zástupci European Customer Synergy S. A. V rámci tohoto sdružení působí OKIN jako člen a akcionář. Bernd Jacke, výkonný ředitel European Customer Synergy S. A. ke slavnostnímu otevření říká: „V rámci střední a východní Evropy je pro nás OKIN silným a spolehlivým partnerem v oblasti integrovaného Facility Managementu. Rádi jsme byli svědky otevření nového sídla společnosti, které odráží její pozitivní rozvoj a snahu neustále inovovat.”

Průmyslový park Harfa je nově zrekonstruovaný administrativně skladový areál o rozloze téměř 16 000 m². Kromě tří kancelářských budov se zde nachází také skladové a výrobní plochy umístěné v celkem šesti halách. Prostory vynikají především flexibilitou umožňující variabilní řešení půdorysu podle aktuálních potřeb.

O společnosti OKIN GROUP, a.s.

OKIN GROUP, a.s. je předním dodavatelem efektivních řešení na míru pro podniky v Evropě i ve světě. Na českém trhu působí od roku 1993, má více než 2 000 zaměstnanců a své služby poskytuje v ČR, na Slovensku, Ukrajině, v Srbsku, Bulharsku, Rumunsku a Polsku. Skupina OKIN zastřešuje dvě značky, OKIN FACILITY a OKIN BPS.

OKIN FACILITY je specialista v poskytování integrovaného facility managementu, v jehož rámci zajišťuje technické služby (hard services), jako jsou správa a údržba budov, havarijní služba či energetický management, revize vyhrazených technicckých zařízení a podpůrné a administrativní služby (soft services) – bezpečnostní služby, recepce, helpdesk, úklid apod. OKIN FACILITY nepřetržitě inovuje své služby a svým klientům nabízí unikátní know-how, které mj. čerpá také z členství v mezinárodní alianci European Customer Synergy. V současné době spravuje 9 tisíc objektů s více než 6 miliony m2 podlahové plochy. Mezi její klienty patří například skupina ČEZ, AHOLD, Komerční banka a mnoho dalších.

Divize OKIN Business Process Services poskytuje komplexní služby v oblasti dodávky podnikových procesů. Zejména se jedná o podporu obchodní sítě, tvorbu návrhů technických řešení a cenových nabídek, kompletní řízení projektů a realizace služeb, zajišťování technické podpory, zákaznickou podporu a další nové služby v oblastech jako je cloud a bezpečnost (Security). Divize poskytuje své služby v 12 evropských jazycích, zejména pro evropský region, oblast středního východu a Afriky. Na trhu působí přes deset let a je výrazným globálním hráčem zejména v odvětví telekomunikačních a síťových služeb. V současné době expanduje do nově vznikajících technologických řešení jako je automatizace a konceptů využívajících prvků umělé inteligence a strojového učení s cílem rapidního zvyšování produktivity a zákaznické spokojenosti

O alianci European Customer Synergy S.A.

ECS se sídlem v Bruselu sdružuje evropské lídry v oblasti integrovaného facility managementu, kteří sdílejí know-how a hodnoty kvality a výkonnosti na co nejvyšší možné úrovni. Aliance působí ve 403 kancelářích v 38 zemích světa, zaměstnává přes 103 tisíc lidí a její obrat činí 3,8 miliard eur. Toto unikátní partnerství umožňuje členům čerpat zkušenosti z velkých mezinárodních projektů integrovaného facility managementu a implementovat úspěšná řešení ve spolupráci se svými zákazníky. Díky získanému know-how je OKIN FACILITY schopna svým zákazníkům poskytovat služby nejvyšší kvality a s nejmodernějšími technologickými postupy. Ve spolupráci s asociací firma získala například klienty, jako jsou Nike nebo polský výrobce skla NSG.

www.ecsynergy.eu