Novinky ASRock na výstavě COMPUTEX TAIPEI 2015

Praha, 29. květen, 2015 – Letošní výstava COMPUTEX TAIPEI otevře své brány již 2. června a potrvá až do soboty 6. června. Tchajwanský výrobce základních desek ASRock plánuje na domácí půdě představit vylepšené desky prémiové řady Super Alloy, několik nových desek s procesorem Intel SoC a systém NUC s názvem Beebox. Pro hráče je připravena nová vlna hráčských periferií, vůbec poprvé u této značky. (TZ)

Nové verze řady Super Alloy

Série prémiových desek Super Alloy přichází na veletrh s několika vylepšeními. Za nejvýznamnější krok lze považovat čipset řady Intel 100, který podporuje 6. generaci Intel CPU, DDR4 paměti a USB 3.1 typu C. Dvě desky z této řady ocenila i porota – cenou COMPUTEX d&i Award se bude pyšnit ASRock X99X Killer/3.1 a Z170 Extreme7. Oproti loňským modelům přinášejí novější verzi zvuku s označením Purity Sound 3 a nový interface PCIe Gen3 x4 M.2. Do této rodiny patří i deska ASRock X99E-ITX/ac – první mini-ITX formát s čipsetem Intel x99 na světě. Sklidila již několik významných ocenění a stala se také tipem redakce magazínu Tom’s Hardware pro rok 2015.

ASRock pro gaming

Jedním ze zcela nových produktů dílny ASRock bude Z170 Gaming K6. Hráčskou desku pohání čipset Intel Z170 a její skladba se zaměřuje na výkon, stabilitu, grafiku a kvalitní zvuk.

Kromě základních desek představí ASRock své první myši, podložky pod myši a router 4T4R 802.11ac s označením G10. Jde jen o úvod, po kterém budou následovat další produkty.

Desky s SoC

Na prestižním veletrhu zřejmě nebude chybět nová série nízkoteplotních a úsporných základních desek s procesorem Intel SoC, označovaných jako N3000. ASRock však, jako první na světě, představí N3000 v systému NUC s portem USB 3.1 typu C. Půjde zároveň o jedinou desku s podporou dvoukanálových pamětí, tří monitorů a přehrávání formátu 4K. Název novinky je ASRock Beebox.

V segmentu průmyslových počítačů ASRock představí novou generaci IPC desek jako základ pro stavbu stabilních a výkonných systémů pro firemní prostředí. Mají vyšší výpočetní výkon, větší rozšiřitelnost a několik možností přizpůsobení. Největší důraz se však klade na stabilitu systému.

Obrázky nových produktů najdete na:

http://download.asrock.com/dealer/COMPUTEX%202015/Media%20Kit.zip

COMPUTEX TAIPEI 2015

Datum: 2. – 6. červen

ASRock: stánek č. L0316a, 4F, Nangang Hall, Taipei, Taiwan

O společnosti

Společnost ASRock Inc. byla založena v roce 2002 a specializuje se na oblast základních desek. Svou značku cílevědomě buduje na konceptu 3C – „Creativity, Consideration, Cost-effectiveness“. Neustále posouvá hranice výroby s ohledem na životní prostředí vyvíjí ekologické produkty.

ASRock v současnosti patří mezi tři největší výrobce základních desek. Rychle rostoucí společnost se sídlem v Taipei na Tchajwanu má pobočky v Evropě i USA. Mladá a dynamická společnost zaměřuje svou produkci na segmenty od vstupních modelů po hlavní proud a získává celosvětovou pověst svou spolehlivostí a znalostmi. Další informace najdete na www.asrock.com.