Herní monitory AOC pomohly českému hernímu týmu Gunrunners.AOC ke skvělým výsledkům

Praha, 30. července 2015 – Herní monitory AOC přispěly ke skvělému výsledku českého profesionálního herního týmu Gunrunners.AOC na turnaji LanCraft Ostrava 2015. (TZ)

Tým Gunrunners.AOC měl na ostravském turnaji hned dvě želízka v ohni – sekci League of Legends a sestavu Counter Strike Global Offensive. Zatímco se sestava Counter Strike dokázala probojovat až mezi nejlepší šestici z celkového počtu 32 účastníků, sekce League of Legends si z Ostravy odvezla nádherné třetí místo, finanční odměnu 15 000 Kč a spoustu cenných bodů do kvalifikace na Mistrovství České republiky v počítačových hrách.

Nemalý podíl na výsledcích herního týmu Gunrunners.AOC si připisují herní monitory AOC, konkrétně tedy model G2460PQU, který měli hráči po celý víkend k dispozici, aby podali ten nejlepší výkon. „Na těchto prvotřídních monitorech se mi hrálo opravdu skvěle a můžu je doporučit všem, kteří uvažují o koupi nového herního monitoru,“ uvedl Václav Směták, hráč týmu Gunrunners.AOC ve hře Counter Strike Global Offensive.

O AOC Gunrunners

Gunrunners (zkráceně GRS) je nezisková herní organizace, která působí na území České republiky. Jejím hlavním cílem je vytvářet kvalitní prostředí hráčům, kteří Gunrunners reprezentují v různých počítačových hrách, ať už přes internet nebo na LAN turnajích. Od dubna 2015 působí tým pod názvem AOC Gunrunners.

###

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.