Jistá a hvězdná práce? Jak na to, ví na BIVŠ. A nebojí se to říct dál

Praha, 7. září 2015: Kdo by nechtěl být hvězdou? Jsou místa, kde vědí, jak na to. A svoje zkušenosti se nebojí sdílet. První soukromá vysoká v České republice Bankovní institut (BIVŠ) se tak třetí zářijový týden ještě víc přiblíží veřejnosti. S nezbytnou sebedůvěrou podloženou konkrétními výsledky v pražských Stodůlkách nahlas řekne to, co se už dnes dozvíte v MHD či na internetu: „Naše hvězdy z tebe udělají hvězdu.“ Přihlášky ke studiu BIVŠ přijímá do 30. září 2015. (TZ)

„Z nedávné analýzy Českého rozhlasu založené na datech ministerstev práce, školství a úřadu práce, vyplynulo, že naši absolventi patří do první desítky lidí s vysokoškolským diplomem, kteří se nejlépe uplatní na pracovním trhu,“ říká generální ředitelka Bankovního institutu vysoké školy Martina Mannová a dodává: „Potvrzuje to i mezinárodní průzkum Universum. Ukazuje vysokou míru spokojenosti našich studentů. Na BIVŠ oceňují zejména fakt, že je připravuje na profesní dráhu, poskytuje odrazový můstek pro kariéru v celé řadě odvětví a profesoři se studentům individuálně věnují, pracuje se totiž v malých studijních skupinkách.“

Lidé, kteří učí na Bankovním institutu vysoké škole, jsou špičky ve svém oboru. Mezinárodně uznávané kapacity v oblasti bankovnictví, financí, oceňování majetku, psychologie, práva, informačních a komunikačních technologií, managementu aj. Mezi ně patří například rektor František Pavelka, který stál u zrodu řady finančních metod včetně principu hypotéky, vedoucí Katedry podnikání a oceňování Ingrid Matoušková, která také jako forenzní psycholožka pomáhá policii při vyjednávání v krizových situacích, advokát úspěšně hájící mediálně známé osobnosti a vedoucí Katedry práva Aleš Rozehnal, či vedoucí Katedry informatiky a kvantitativních metod Vladimír Beneš. Díky němu BIVŠ disponuje unikátní IT laboratoří s regulérním bankovním systémem, kde lze simulovat i bezpečnostní incidenty a učit se, jak jim zabránit.

Tito a další lidé budou na BIVŠ k dispozici už před začátkem školního roku od 14. do 17. září 2015. V rámci show „Naše hvězdy z tebe udělají hvězdu“ nechají veřejnost nahlédnout pod pokličku ekonomiky a managementu podniku, oceňování majetku, informačních a komunikačních technologií, marketingu, sociálních sítí, psychologie reklamy či řízení firem a lidských zdrojů. Přijďte i vy. Víc najdete na www.vysoka-uspesnych.cz/hvezdy.

Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) je první soukromá vysoká škola v České republice. Na rozdíl od jiných soukromých vysokých škol jde o akciovou společnost. BIVŠ, která je součástí mezinárodního vzdělávacího holdingu COGNOS AG. BIVŠ dosud absolvovalo více než 12 000 studentů. V současné době lze na Bankovním institutu vysoké škole studovat bakalářské studijní obory Bankovní management (v češtině, angličtině a ruštině), Ekonomika a management podniku, Informační technologie a management, Oceňování majetku (všechny tři v češtině), a navazující magisterský obor Finance, a to v českém nebo anglickém jazyce. Více informací na www.bivs.cz.