Nemocnice Na Bulovce fandí / Mobilní aplikace pomůže dětským pacientům v Nemocnici Na Bulovce

Nemocnice Na Bulovce s napětím očekává blížící se zítřejší večer. V Praze a v Náchodě totiž proběhnou finále dvou významných soutěží a v obou případech má Nemocnice Na Bulovce své zastoupení.  (TZ)

V Náchodě se uskuteční finálový večer sedmého ročníku Nej sestřička Batist, který má za cíl poděkovat zdravotním sestřičkám za jejich práci. Letos se ze 454 sestřiček z různých nemocnic celé České republiky do finálové patnáctky dostala i vrchní sestra plicní kliniky Nemocnice Na Bulovce Alice Školníková.http://buff.ly/1hecmB1 Držíme jí palce! http://www.nejsestricka.cz/seznam_finalistek_2015.html

V Praze v ten samý moment proběhne také galavečer soutěže Miss Face Czech Republic, která Nemocnici Na Bulovce také velmi zajímá, protože výtěžek z finálového večera věnují pořadatelé neonatologickému oddělení Nemocnice Na Bulovce.
Přejeme oběma akcím velký úspěch.

Mobilní aplikace pomůže dětským pacientům v Nemocnici Na Bulovce

ZŠ a MŠ při Nemocnici Na Bulovce pomáhá ročně více než dvěma tisícům dětí v době jejich hospitalizace v nemocnici nejen překonat odloučení od rodiny a kamarádů, ale i nezmeškat školní povinnosti.

Ke vzdělávání a zájmovým aktivitám žáci často využívají iPady. Pro ležící pacienty je ovšem velmi obtížné držet iPady po delší dobu. Po první zkušenosti s držákem na iPad jako kompenzační pomůckou chce ZŠ a MŠ při Nemocnici Na Bulovce s využitím mobilní aplikace EPP pomoci většímu počtu dětí samostatně pracovat. Cílová částka pro pořízení držáků na tablety je 23 145 Kč.

Projekt ZŠ a MŠ při Nemocnici Na Bulovce lze podpořit stažením aplikace a vlastním pohybem. http://www.pomahejpohybem.cz/#projects