Marketing Festival hlásí 2 měsíce před startem vyprodáno a spouští předprodej videozáznamů

Marketingová konference Jindřicha Fáborského prodala 69 dní před startem akce poslední z celkového počtu 1 000 vstupenek. Čtyřdenní vzdělávací festival prozatím zveřejnil jen 60 % programu, jeho kapacita je i přesto zcela naplněna. Pro zájemce o aktuální marketingové trendy, kteří si nestihli vstupenky zajistit, spustili organizátoři akce videoportál se záznamy konferenčních příspěvků. Portál nabídne celkem 13 záznamů z přednášek a 10 případových studií v původním znění ve FULL HD rozlišení. (TZ)

Kompletní hlavní program Marketing Festivalu zveřejní tým Jindřicha Fáborského 14. října 2015, témata případových studií a workshopů budou potvrzena později. Záznamy ze všech přednášek z Marketing Festivalu 2015 budou umístěny na portál video.marketingfestival.cz dva týdny po skončení konference, předprodej licencí na videa však začal kvůli velké poptávce už dnes.

„Záznamy z roku 2014 koupilo více než 500 marketérů, z nichž byla třetina ze zahraničí. Protože jsme letos vyprodali vstupenky rychleji než vloni, předpokládáme, že zájem o videa bude mnohem větší. Přednášky bude snímat celkem 5 kamer tak, aby diváci dostali kvalitní vzdělávací materiál a zároveň si alespoň trochu vyzkoušeli atmosféru Marketing Festivalu,“ dodává Jindřich Fáborský, organizátor konference.

Souhrné video a atmosféru z loňského ročníku Marketing Festivalu můžete zhlédnout zde youtu.be/6gGlp3cbrH4