TP-LINK představuje přenosný čtyřportový USB rozbočovač UH400 s rychlostí až 5 Gbit/s

Česká republika, Praha – 13. října 2015 – Společnost TP-LINK, přední světový dodavatel síťových prvků a počítačových doplňků, uvádí na český trh nový přenosný USB rozbočovač TP-LINK UH400. Novinka umožňuje současné připojení až čtyř externích zařízení prostřednictvím portů standardu USB 3.0, který nabízí až desetinásobnou přenosovou rychlost oproti dosud nejrozšířenějšímu USB 2.0. (TZ)

Připojte všechna periferní zařízení zároveň

V dnešních počítačích kvůli miniaturizaci a odlehčování konstrukce obecně ubývá vstupně-výstupních portů. Rozbočovač UH400 proto k portům dostupným v počítači nebo tabletu přidává další čtyři pro připojení myši, klávesnice, flash disků, externích pevných disků, tiskáren, mobilních telefonů, MP3 přehrávačů, fotoaparátů a dalších zařízení. Všechny 4 porty nejnovějšího standardu USB 3.0 nabízí přenosovou rychlost až 5 Gbit/s, tedy 10x vyšší než dnes nejrozšířenější USB 2.0. Zároveň jsou však zpětně kompatibilní se všemi zařízeními standardu USB 2.0 i staršího USB 1.1.

Bezpečné řešení, které se vejde do kapsy

Rozbočovač TP-LINK UH400 se vyznačuje velmi malými rozměry a kompaktním provedením, takže jej lze snadno přenášet. Připojovací kabel se navíc zasouvá do těla přístroje, takže při transportu nepřekáží a nehrozí jeho ztráta či poškození. Rozbočovač je vybaven vícenásobnou ochranou, která zabraňuje možnému poškození zařízení připojených pro datové přenosy nebo dobíjení.

Rozbočovač TP-LINK UH400 je již k dispozici v prodejní síti partnerů společnosti
TP-LINK, a to za doporučenou koncovou cenu 399 Kč.

Klíčové vlastnosti

  • 4 datové porty standardu USB 3.0 přenáší data rychlostí až 5 Gbit/s, tedy 10x rychleji než standardní USB 2.0
  • Nevyžaduje dodatečné ovladače pro OS Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP, Mac OS X a Linux
  • Zpětně kompatibilní s USB 2.0/1.1, rychlost omezená pouze parametry připojeného zařízení

Technické specifikace

 

Rozměry 71 x 71 x 16,6 mm
Výstupní rozhraní 4 USB 3.0 porty typu A
Vstupní rozhraní 1 port USB 3.0 typu A
Čipová sada VIA VL812 s nejnovějším firmwarem
Podporované systémy Windows, Mac OS X a Linux
Obsah balení 4portový USB 3.0 rozbočovač UH400

instalační příručka

O společnosti TP-LINK

TP-LINK je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa. Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení s tržním podílem ve výši 49,25 % (Q2 – 2014) vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-LINK zahrnuje bezdrátové směrovače a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G směrovače, ADSL modemy, adaptéry pro zapojení do domácí elektrické sítě, IP kamery, print servery, SOHO/SMB směrovače a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-LINK je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103. Obě služby fungují v pracovních dnech od 9,00 do 17,00 hodin.