Nová dvojice kamer od D-Link pro efektivní ostrahu vašeho domu nebo kanceláře

Praha, 14. října 2015  – D-Link, výrobce síťových produktů pro firmy i digitální domácnosti, rozšiřuje svoje portfolio řešení v sektoru IP kamerového dohledu. Denní/noční Full HD síťové kamery D-Link DCS-2230L a DCS-2210L byly navrženy s ohledem na střežení špatně osvětlených míst doma nebo v kanceláři. Oba modely mají obrazový snímač s vysokým rozlišením 2 megapixely, doplněný vestavěným infračerveným LED osvětlením, které umožňuje nepřetržité celodenní sledování i v úplné tmě. (TZ)

Maximální kvalita obrazu i za tmy

Vestavěné infračervené LED osvětlení umožňuje kamerám DCS-2230L a      DCS-2210L přenášet dobrý obraz v 1080p Full HD rozlišení dokonce v noci nebo při špatných světelných podmínkách. Tyto modely se proto ideálně hodí pro použití u vchodů do budovy nebo v malých skladech. Vestavěný PIR detektor pohybu a funkce rozpoznávání změn v obrazu umožňují spustit okamžitě nahrávání a odeslat majiteli varovný e-mail nebo push notifikaci přes aplikaci mydlink Lite na smartphone nebo tablet. PIR senzor zabraňuje spouštění falešných poplachů.

Technologie Wi-Fi nebo PoE pro flexibilní instalaci

Obě kamery se dají díky svým malým rozměrům snadno a rychle nainstalovat a nabízejí optimální řešení pro různé aplikace. DCS-2230L je Wi-Fi kamera, kterou je možné používat kdekoli v dosahu bezdrátové sítě. Kamera DCS-2210L podporuje napájení přes ethernetový kabel (PoE), takže se dá umístit i tam, kde není k dispozici elektrická zásuvka, například ve sklepě nebo u zadního vchodu domu.

Aplikace mydlink Lite pro snadné ovládání a trvalý dohled

Aplikace mydlink Lite umožňuje stálé připojení uživatelů ke kamerám a ovládání všech jejich funkcí prostřednictvím mobilního zařízení doma i na cestách. Dálkový přístup k DCS-2230L nebo DCS-2210L přes smartphone nebo tablet zajišťuje internetový portál mydlink. Aplikace automaticky rozpoznává, zda je uživatel mobilního zařízení v domácí síti, nebo zda potřebuje přístup ke kameře přes internet. Aplikaci mydlink Lite je možné stáhnout zdarma z Apple Store a Google Play Store.

Přehledné ovládání všech kamer s dohlížecím programem D-ViewCam

Dohlížecí program D-ViewCam™, dodávaný spolu s kamerou, umožňuje jednoduše využívat a libovolně rozšiřovat funkce domácího nebo firemního kamerového systému. Program D-Link DCS-250 D-ViewCam™ Plus nabízí snadno použitelné rozhraní pro až 64 síťových kamer. Umí zobrazovat živé videostreamy a ukládat nebo přehrávat videozáznamy. Základní bezplatná verze podporuje 32 síťových kamer. Podle potřeby je možné dokoupit licenci pro až 32 dalších síťových kamer.

Dostupnost a cena

Kamery DCS-2210L a DCS-2230L jsou nyní k dostání v České a Slovenské republice za doporučenou maloobchodní cenu je 7 714 CZK/280,52 EUR pro DCS-2210L a 8 084 CZK/293,50 EUR pro DCS-2230L.

Full HD PoE denní/noční cloudová kamera DCS-2210L a Full HD Wi-Fi N bezpečnostní kamera DCS-2230L – přehled funkcí

 • Sledování ve dne i v noci, živý přenos obrazu, nahrávání záznamu
 • Infračervené LED osvětlení, které se automaticky zapíná při setmění
 • Detekce pohybu s možností upozornění uživatele
 • HD rozlišení až 1280 x 720 pixelů
 • 10x digitální zoom
 • Vestavěný pasivní infračervený (PIR) senzor (dosah 5 metrů)
 • Komprese H.264 a MJPEG
 • 2megapixelový CMOS obrazový snímač
 • Obousměrný přenos zvuku
 • Nepřetržitý 24/7 přístup ke kameře přes smartphone, tablet nebo PC pomocí aplikace mydlink™ Lite
 • Konektor pro MicroSDHC kartu
 • Podpora napájení přes ethernetový kabel – PoE (DCS-2210L)
 • Program D-ViewCam™

O společnosti D-Link

D-Link je jedním z předních světových výrobců síťové infrastruktury, který už 29 let dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivně ovladatelné produkty pro firmy i domácnosti. Již déle než čtvrt století D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná síťová a bezdrátová zařízení, úložiště dat a zabezpečovací řešení pro IP dohled. Řada mydlink™ Home obsahuje technologii pro automatizovanou domácnost, která umožňuje majitelům nemovitostí monitorovat, automatizovat a ovládat domácnost kdykoliv a kdekoliv pomocí smartphonu nebo tabletu.

D-Link nabízí svoje rozsáhlé portfolio produktů organizacím a spotřebitelům prostřednictvím svojí globální sítě obchodních partnerů a poskytovatelů služeb.

D-Link si uvědomuje význam zpřístupňování, správy, zabezpečení a sdílení dat a digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií pro plně integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí.

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.