Nová obchodní a marketingová ředitelka ACREA ČR

Společnost ACREA CR, působící více než 20 let na trhu analytických, statistických a dataminingových řešení pro komplexní analýzu dat, si Vám dovoluje oznámit, že novou obchodní a marketingovou ředitelkou byla jmenována Aneta Živná Kavalierová, která doposud zastávala post vedoucí obchodního oddělení. (TZ)

„V minulých letech jsem ve společnosti pracovala na obdobné pozici. Věřím proto, že moje zkušenost z této oblasti pomůže dále propojovat naše obchodní zájmy s potřebami našich zákazníků,“ řekla ke svému jmenování Aneta Živná Kavalierová. „V pozici obchodní a marketingové ředitelky chci především rozvíjet dlouhodobě korektní vztahy se zákazníky a partnery, kteří si uvědomují, jakou hodnotu mají jejich data. Naším úkolem je pomoci jim vytěžit z dat informační potenciál. Proto budeme i nadále rozvíjet další řešení pro analýzu strukturovaných i nestrukturovaných dat.,“ dodala.

Aneta Živná Kavalierová nastoupila do společnosti ACREA CR v roce 2008 na pozici marketingového manažera, od roku 2010 zastávala post vedoucí obchodního oddělení a zástupkyně ředitele. Od roku 2012 řídí veškerou obchodní agendu také slovenské společnosti ACREA SR.

Pracovní nasazení kompenzuje Aneta Živná Kavalierová sportovními aktivitami, ke kterým patří golf, cyklistika a cestování.

ACREA CR působí na českém a slovenském trhu jako poskytovatel analytických služeb, statistických a dataminingových kurzů. Je také Premier Business partnerem společnosti IBM pro distribuci software IBM SPSS.