SteelSeries nově zastupuje PR agentura Grunex

Praha 22. 10. 2015 – Dánskou společnost SteelSeries, vyrábějící prémiové herní příslušenství, nově na českém a slovenském trhu zastupuje PR agentura Grunex. V rámci uzavřené dohody bude zajišťovat kompletní servis z oblasti public relations, marketingu a spjatých herních a turnajových aktivit. (TZ)

SteelSeries patří mezi světově nejvýznamnější výrobce herního příslušenství. Do jeho nabídky patří široké spektrum počítačových myší, podložek, klávesnic, headsetů, gamepadů a dalších zařízení. Pro fanoušky má v nabídce také stylové oblečení. Je sponzorem více než tuctu předních světových herních klanů, jako jsou Tyloo, Fnatic či Natus Vincere. Poslední dva jmenované týmy daly vzniknout též speciálním edicím příslušenství vyvedených v klanových barvách.

„Grunex pro nás představuje ideálního partnera, který je schopen kompletně pokrýt veškeré potřeby propagace herních produktů a zároveň je vhodně skloubit s turnajovým know-how a vazbami na soutěžní počítačové hráče,“ říká Nandi Reinartz-Routh, Marketing Manager DACH & CE ve společnosti SteelSeries.

„Jsme mimořádně poctěni, že naším novým klientem z oblasti public relations je právě renomovaný výrobce SteelSeries. Jeho produkty a směřování navíc ideálně zapadají do našich aktivit v oblasti počítačového hraní, a tak budeme schopni kromě mediálního pokrytí přispět i cennou zpětnou vazbou od samotných hráčů,“ dodává Martin Liberský, ředitel agentury Grunex.

Více informací o společnosti SteelSeries naleznete na adrese SteelSeries.com

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.