Vánoce u O2: Bonus ke 4G LTE telefonům až 3000 korun, poprvé včetně iPhonů.

Operátor O2 odstartuje svoji vánoční nabídku už v neděli 1. listopadu. Novým i stávajícím zákazníkům letos nabídne bonus na tarif až 3000 korun při koupi nového 4G LTE telefonu značky Samsung, Lenovo a Apple. (TZ)

„Letošní rok jsme se v oblasti mobilních služeb soustředili na pokrývání nejrychlejším internetem 4G LTE, který je nyní dostupný pro 80 % populace. V příštím roce chceme signál rozšířit na 99 %. Proto se zaměřujeme také na nabídku telefonů, které tuto technologii podporují,“ popisuje Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2. “ V předvánočním období nabídneme novým i stávajícím zákazníkům bonus až tři tisíce korun při koupi nového 4G LTE telefonu. Výše bonusu závisí na tom, jaký tarif zákazník využívá,“ dodává Fremuth.

Vánoční bonus O2

Samsung J5

Vánoční bonus je možné získat k jakémukoli z více než třiceti telefonů značky Samsung, Lenovo a Apple. Bonus na tarif se zákazníkům promítne v následujících 24 vyúčtováních, podmínkou není restart závazku.

Pokud si například zákazník využívající tarif FREE CZ 3 GB pořídí nový Samsung Galaxy J5, získá následující dva roky slevu 125 korun. 4G LTE Telefon jej tak vyjde na 2 495 korun namísto původních 5 495 korun.

U všech telefonů je možné využít nákupu na splátky bez navýšení, nově také s nulovou akontací u kteréhokoli mobilu a možností zařízení pojistit proti poškození a krádeži. Kompletní nabídka všech 4G LTE telefonů a tabletů je k dispozici na webuwww.o2.cz, zařízení je možné pořídit také na všech 146 O2 Prodejnách, kde konzultanti zákazníkům poradí s výběrem telefonu a zdarma vymění SIM kartu v případě, že ta stávající nepodporuje 4G LTE.

O2_Vánoční nabídka telefonů

O2 iPhone

Lenovo A2010

 

O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.