Vypovídejte se neomezeně s LAMA mobile za 479 Kč měsíčně

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile mění od 3. 11. 2015 podmínky u svého neomezeného tarifu Upovídaná lama. Pro nové zákazníky od tohoto data nabízí neomezené volání do všech sítí za 479 Kč měsíčně s podmínkou závazku na dva roky. Zákazníci mají nadále možnost zvolit si neomezené volání bez závazku, potom platí původní cena 599 Kč měsíčně. „Můžeme nabídnout výrazně lepší cenové podmínky, pokud je vztah se zákazníkem dlouhodobý,“ upozorňuje generální ředitel LAMA mobile Marek Fabian. (TZ)

LAMA mobile prudce zlevňuje svůj neomezený tarif UPOVÍDANÁ LAMA, a to o 20 procent. Podmínkou je nově smlouva na dobu určitou dva roky. Neomezené telefonáty do všech sítí v ČR tak stojí 479 Kč měsíčně. Vedle toho zůstává možnost neomezeného tarifu bez závazku za dosavadní cenu 599 Kč měsíčně. „Tarify s neomezeným voláním patří obecně mezi nejpopulárnější, rozhodli jsme se tedy vyjít našim zákazníkům vstříc a UPOVÍDANOU LAMU zlevnit o celých 20 % při dvouletém závazku,“ říká generální ředitel LAMA mobile Marek Fabian a dodává: „Pro zákazníky, kteří preferují flexibilitu, zůstává volba mít neomezený tarif za vyšší cenu, ale bez vázanosti.“

LAMA mobile je virtuální mobilní operátor, který svým zákazníkům nabízí výhodné tarify s vteřinovou tarifikací již od začátku hovoru. Je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP. Firemní skupina zahrnuje šest klíčových firem, z nichž nejvýznamnější jsou LAMA energy, která prodává plyn a elektřinu zákazníkům v České i Slovenské republice, LAMA gas & oil, která těží plyn a ropu na jižní Moravě a Teplárna Otrokovice, která byla do skupiny začleněna v roce 2013.  Skupina své podnikatelské aktivity v oblasti obchodu, úpravy i těžby ropy také úspěšně realizuje v Kanadě prostřednictvím společnosti PETROLAMA ENERGY CANADA. V roce 2015 se členem holdingu stala přední česká satelitní televize DIGI TV.