Pyrománie je zpět! AT Computers opět rozdává ohňostroje

Ostrava, 3. 11. 2015 – Společnost AT Computers pro své partnery a zákazníky i letos přichystala předvánoční megaakci s názvem Pyrománie. Za zakoupení produktů se dočkají odměny v podobě profesionálních ohňostrojů v hodnotě několika tisíc korun. (TZ)

Pro zákazníky ATC je k dispozici až 2000 profesionálních setů a vyhrát může opravdu každý.

Podmínkou je registrovat se na www.atcomp.cz/megaakce a od 1. listopadu do 16. prosince 2015 nakoupit u AT Computers zboží alespoň za 199 999 Kč bez DPH. Počet setů, které lze získat, je odstupňován podle objemu objednávek. Při nákupu za 555 555 Kč bez DPH a více obdržíte 2 ohňostrojové sety, při nákupu v hodnotě nad 1 111 111 Kč bez DPH dokonce 3 sety.

Ohňostroje 3. kategorie byly dříve určeny jen profesionálům, nyní je ale možné s nimi manipulovat už od 21 let. 100 % ohňostrojů bude odesláno s doručením do Silvestra 2015.

Letošní ohňostroje jsou sestaveny z neuvěřitelného kalibru 38 mm a mají fantastické grand finále. Všichni výherci a jejich diváci se mají nač těšit.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 15,03 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.