Nejlepší internetoví hráči hry Halo 5: Guardians se postaví profesionálnímu týmu z 343 Industries

Praha, 12. listopadu 2015 –  TP Vision, výrobce televizí Philips, spolu s divizí Xbox společnosti Microsoft a herním studiem 343 Industries nabídly pěti nejlepším evropským týmům hrajícím celosvětovou populární hru Halo 5: Guardians šanci postavit se profesionálnímu týmu 343 Industries Pro Team a jednou pro vždy ukázat, kdo jsou největší hrdinové této hry. (TZ)

Během uplynulých dvou týdnů pořádala organizace ESL vyřazovací turnaj ve hře Halo 5: Guardians pro čtyřčlenné týmy, které bojovaly o pět postupových míst do velkého finále. Maratón soubojů Halo 5: Guardians proti týmu 343 Pro, za který nastoupí jedni z nejzkušenějších a nejúspěšnějších hráčů na světě, začne 13. listopadu 2015 v 19:00 středoevropské času a bude živě přenášený přímo z ESL studia. Přímý přenos je možné sledovat zde: https://www.twitch.tv/halo.

V týmu 343 Pro působí nejdéle hrající a nejúspěšnějšími hráči Halo. Mezi členy tohoto týmu patří Eric “GH057ayame” Hewitt, Mason “Neighbor” Cobb, Sean “Dersky” Swidersky a Michael “Strong Side” Cavanaugh.

Vítězný tým si vyslouží nejen slávu a obdiv milionů fanoušků této úspěšné hry, ale každý člen týmu navíc získá i mimořádnou herní televizi: nově uvedený model Philips 65PUS8601 s úhlopříčkou 65 palců a čtyřstranným systémem Ambilight. Tedy tentýž model, který pomohl týmu 343 Pro zdokonalit své schopnosti a připravit se na soutěž.

Philips TV 8601 je elegantně tenká televize s Ultra HD rozlišením a operačním systémem Android TV. Herní zážitek vylepšuje jedinečný čtyřstranný systém Ambilight, který na zeď za televizorem promítá světlo, který svými barvami odpovídá obsahu na obrazovce. V kombinaci s velmi tenkým rámečkem a obloukovým stojanem technologie Ambilight opticky prodlužuje obraz do všech čtyř stran za televizí a posouvá pocit z hraní na novou úroveň.

Televizor Philips 8601 se může pochlubit i speciálním herním režimem, který snižuje zpoždění obrazu na minimum, vylepšuje ostrost a redukuje výskyt obrazových artefaktů. Ambilight v herním režimu nabízí dynamičtější a intenzivnější výkon okolního osvětlení, díky kterému je hraní her ještě více pohlcující.

Součástí televizoru Philips 8601 je i vynikající zvukový systém s výkonem 50 W, který obstarává celkem 18 reproduktorů rozmístěných do dvou samostatných oddělitelných bloků.

„Nový Halo 5: Guardians na konzoli Xbox One připojené k televizoru Philips s technologií Ambilight je ideálním spojením špičkových technologií. Těšíme se na souboj nejlepších internetových týmů s týmem 343 Industries Pro Team. Určitě půjde o velkolepou podívanou,“ říká Ben Payne, EMEA Snr. Partnerships & Experiential Manager pro Microsoft Xbox.

„Partnerství s herním studiem 343 Industries a divizí Xbox je velmi vzrušující. Nabízí nám jedinečnou příležitost, jak můžeme velmi aktivní komunitě náruživých konzolových hráčů předvést mimořádnou kvalitu našich televizorů a ukázat jim, jak mohou naše technologie vylepšit zážitek z hraní her,“ říká Marc Harmsen, Global Marketing Lead společnosti TP Vision.

Teaser na turnaj: https://www.youtube.com/watch?v=Y32-N-nKSDQ

Streamovaný přenos turnaje: https://www.twitch.tv/halo

Fotografie Philips TV 8601 ve vysokém: link

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguayi, Paraguayi a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

###

Obsah tiskové zprávy odpovídá skutečnosti v době publikování, která se může s časem měnit. Všechny zmíněné ochranné známky jsou majetkem svých vlastníků. Google, Android a ostatní ochranné známky jsou majetkem Google Inc.

 

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room.html.

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate
Instagram: https://instagram.com/philipstvs

 

Pro další informace kontaktujte:

 

Zuzana Záhorová

PRAM Consulting

T: +420 224 913 003

E: zuzana.zahorova@pram.cz
Jolana Poláková

Marcom, PR & Event Manager, CEE

TP Vision

T: +420 602 213 932

E: jolana.polakova@tpvision.com

 

Tiskové materiály a informace

 

Pro další materiály, fotografie a videa navštivte tyto odkazy:

Fotografie ve vysokém rozlišení : http://1drv.ms/1Kg7a82

Video série 8601 : http://youtu.be/s9uUNj0IP8I

Video Ambilight : https://youtu.be/pC8Cs4gI4Uw

Video Android TV : https://youtu.be/ucgs7CNJRHw

Video  Gaming : https://youtu.be/Gz4_KBsWJQY

Video obrazová kvalita : https://youtu.be/4Q7a5jjndfI

Microsoft Xbox / ESL streaming : https://www.twitch.tv/halo

 

 

Specifikace modelu televize:

65PUS8601
Rozlišení 4K Ultra HD LCD s 3,840×2,160 pixely
Jas 700nit (obvyklá hodnota)
Rozměry 164cm (65”)
Vylepšení obrazu: Perfect Pixel Ultra HD, 1800 Perfect Motion Rate, Bright Pro, Micro Dimming Pro, Ultra Resolution, Perfect Natural Motion
Zvuk 2x subwoofer + 2x 8 mikroprojektor

50W, rozšiřitelná na 70W (pomocí volitelného příslušenství)

Technologie Double Ring, Reproduktory Neodymium, DTS Premium

Android OS Android (5.1) Lollipop
Paměť 16GB, rozšířitelná
Předinstalované aplikace Google Search, Voice Search, GoogleTM Play Movies, GoogleTM Play Music, YouTube
Smart TV HbbTV, TopPicks, TV on-demand, Netflix, Spotify Connect, online aplikace, online video store
Ovládání Dálkový ovladač s klávesnicí, hlasovým ovládáním, ploškou swipe
Ambilight čtyřstranný
Ambilight Hudební mód, Herní mód, možno doplnit žárovkami Hue
Konektivita: 4 HDMI 2.0 (1x s HDCP 2.2), 3 USB (1x USB3.0)
Příjem signálu Dvojitý tuner: 2x DVB-T/T2/C/S/S2
Rozměry včetně stojánku 1317mm x 758mm x 227mm (55″)

1551mm x 892mm x 270mm (65″)

Tloušťka 17mm
Volitelné příslušenství Stojany na reproduktory (PTA860)