UPC přidá Prima MAX i další tři kanály v HD

(Praha, 18. listopadu 2015) Prima MAX HD bude hned od svého spuštění 20. listopadu součástí všech televizních tarifů UPC, tedy Klasik, Komfort i nejvyššího Komplet. V průběhu prosince bude Prima MAX v klasickém rozlišení dostupná také v nabídce Digi Mini a mobilní televize Horizon Go. (TZ)

UPC zároveň od 16. listopadu zařadila do všech svých tarifů další 3 kanály ve vysokém rozlišení – Prima LOVE HD, Telka HD a Smíchov HD. Celkem tak UPC nabízí 49 kanálů v HD, což je nejvíce v České republice.

Prima MAX součástí nabídky UPC

Skupina Prima zahájí vysílání pátého kanálu Prima MAX v pátek 20. 11. 2015 od 20:11 americkým blockbusterem Vlk z Wall Streetu, který svým předplatitelům nabízí rovněž videotéka My Prime. Nová stanice TV Prima primárně cílí na diváky ve věku 25-44 let a na rodiče s dětmi. Obsahově bude zaměřena především na zahraniční tvorbu s důrazem na filmový obsah.

„Nový kanál Prima MAX vhodně doplní naši televizní nabídku v rámci multikanálové strategie, kde má každá z našich stanic jasně profilovanou programovou nabídku. Diváci se mohou těšit na pravidelný přísun komedií, akčních i českých filmů. Nebudou chybět ani exkluzivní oscarové trháky,“ říká Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

UPC Česká republika je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,4 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá téměř 600 tisíc zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global – největšího kabelového operátora, který obsluhuje 27 milionů klientů ve 14 zemích s 56 miliony objednaných služeb. Skupina zahrnuje spotřebitelské značky Virgin Media, Ziggo, UPC, Unitymedia, Telenet, VTR a Liberty.

a