AT Computers pomáhá zákazníkům naplno využít možnosti cloudu prostřednictvím programu Microsoft Cloud Solution Provider

Ostrava, 7. prosince 2015 –  Společnost AT Computers dnes oznámila své zapojení do programu Microsoft Cloud Solution Provider (CSP). Díky němu mohou partneři nabízet zákazníkům řešení jejich IT potřeb v oblasti produktivity, infrastruktury a vztahů se zákazníky (CRM) prostřednictvím řešení jako Office 365, Windows Intune, Enterprise Mobility Suite, Azure a CRM Online. Program je vytvořen tak, aby posiloval vztahy se zákazníky a přinášel partnerům nové možnosti pro růst prodeje cloudových služeb. Partneři totiž díky němu mohou spravovat účtování služeb zákazníkům, prodávat integrované nabídky a služby v rámci jediného balíčku a napřímo zajišťovat podporu cloudových produktů a služeb. (TZ)

Počínaje dnešním dnem se firma AT Computers stará o celý životní cyklus IT služeb využívaných zákazníkem. To jí umožňuje snadno prodávat cloudové služby Microsoftu a pomáhat zákazníkům využívat přednosti cloudu díky tomu, že napřímo vlastní kompletní účtování služeb a sama řídí podporu. Společnost AT Computers se do programu zapojila jako partner typu 2-Tier, kam patří distributoři prodávající cloudové služby Microsoftu prostřednictvím prodejců po celém světě.

„Zapojení do projektu Microsoft Cloud Solution Provider je významným krokem jak pro AT Computers, tak i naše zákazníky. Snažíme se jim nabízet vždy nejlepší portfolio produktů i služeb a pomáhat jim růst. Vstup do projektu CSP je právě takovýmto krokem,“ řekl Martin Harazím, ředitel nákupu v AT Computers a.s.

„Prostřednictvím programu Cloud Solution Provider navazujeme se svými partnery úzkou spolupráci pro vytvoření flexibilních řešení, která kombinují technologie Microsoftu se zkušenostmi a službami partnerské společnosti,“ řekl Aziz Benmalek, viceprezident, Worldwide Hosting a Cloud Services ve společnosti Microsoft. “To otevírá partnerům výjimečné příležitosti, aby mohli připravit své řešení společně s nabídkou cloudových služeb Microsoftu a nabídnout tak zákazníkům na míru vytvořený přechod směrem do cloudu.”

Díky programu Cloud Solution Provider nabízí AT Computers cloudové řešení s regionální podporou v češtině. Díky ucelenému B2B sortimentu v kategorii SMB, commercial i enterprise tak prodejce může zakoupit ucelený sortiment, HW, SW i služby pod jednou střechou.

Více informací o zapojení AT Computers do projektu Microsoft CSP najdete na www.atcomp.cz.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 15,03 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.