Polycom jako první uvede na trh řešení pro Microsoft Office 365 Cloud PBX

Společnost Polycom již mnoho let zaujímá dominantní pozici mezi výrobci audio a videokonferenčních produktů pro telepresence a vzdálenou spolupráci včetně integrovaných multiplatformních řešení sjednocené komunikace. (TZ)

Při implementaci řešení Polycom hraje stále významnější roli dlouhodobé strategické partnerství se společností Microsoft. V rámci společného vývoje je tak možné plnohodnotně integrovat komunikační systémy Polycom s řešeními společnosti Microsoft, jako je platforma Microsoft Lync a cloudové aplikace Microsoft Office 365.

Výsledkem této spolupráce je produktová řada Polycom VVX Business Media Phone, která v létě tohoto roku úspěšně prošla testy v rámci Microsoft Open Interoperability Program pro Microsoft Lync 2013. Nově hraje důležitou roli podpora cloudových hlasových služeb pro Microsoft Office 365 v rámci řešení Skype for Business/Microsoft Lync. Pro použití v rámci Skype for Business jsou určeny rovněž produkty řady Polycom RoundTable, kam kromě snadno použitelného a cenově dostupného řešení Polycom RoundTable 100 spadají také systémy Polycom CX8000, Polycom CX5100 a Polycom CX5500.

Tento měsíc společnost Polycom oznámila, že ještě před koncem letošního roku jako první výrobce začne dodávat produkty plně podporující nejnovější službu Microsoft Office 365 Cloud PBX. Konkrétně se jedná o již zmíněnou řadu produktů Polycom VVX Business Media Phone spolu s novým řešením Polycom RealPresence Trio, které Polycom uvedl na trh minulý měsíc.

Více informací o komunikačních řešeních Polycom můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.