Praha, 16. 12. 2015: Společnost Huawei, celosvětově třetí největší výrobce chytrých mobilních telefonů, uvedla v ČR svou první televizní reklamu, v níž vystupuje hokejová legenda a ambasador značky Huawei Jaromír Jágr. TV reklama, která je vysílaná napříč programovým spektrem od 1. 12. 2015, je součástí komplexní ATL/BTL kampaně zahrnující rovněž outdoorové plochy, on-line, YouTube pre-rolls a podporu prodeje formou soutěže o 100 smartphonů Huawei P8. (TZ)
Natáčení na Floridě
Televizní spot natočil mezinárodní produkční tým pod vedením agentury Inspiro Solutions koncem letošního října přímo na Floridě na domovském stadionu Floridy Panthers, hokejového klubu NHL, v němž Jaromír Jágr v současné době působí. Společnost Huawei spolupracuje s Jaromírem Jágrem od října roku 2013.
Brand tramvaj, OOH a online
Ze stejné kreativy jako TV spot vychází také outdoorové vizuály, které se již od začátku listopadu objevují na velkoformátových billboardech, CLV panelech a také na jedné z pražských tramvají kterou má Huawei exkluzivně obrandovanou od května 2015. V polovině listopadu byla spuštěna rovněž on-line bannerová kampaň a pre-rolls v rámci zviditelnění na YouTube.
Vánoční soutěž „Rozdáváme 100x P8“
Souběžně s mediální kampaní probíhá rovněž vánoční soutěž „Rozdáváme 100x P8“. Vyhrát jeden z prémiových smartphonů Huawei P8 může ten, kdo si od listopadu 2015 koupí v ČR smartphone nebo tablet Huawei. Podmínkou je registrace na soutěžním webu www.100P8.cz .
Odkaz na TV spot: https://www.youtube.com/watch?v=BirLxcNB5rU
Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK
YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK
O Huawei Consumer Business Group
Společnost Huawei je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří hlavních divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBB) a domácí zařízení. S více než 20 lety bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), širokou globální sítí, rozsáhlými globálními obchodními operacemi a sítí partnerů, je cílem Huawei Consumer BG přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celou škálu možností a vytvářet mimořádné zážitky a realizovat sny pro lidi na celém světě.