Panasonic se rozzáří na veletrhu ISE 2016

Společnost Panasonic na veletrhu ISE 2016 vůbec poprvé představí laserový projektor s vysokým jasem více než 20 000 lumenů. (TZ)

Společnost Panasonic představí nové možnosti pro velkoformátové projekce a trvalé instalace s projektory s vysokým jasem, které by dříve byly prakticky neproveditelné. Kompaktní laserový projektor poskytne společnostem, zabývajícím se pronajímáním AV techniky a instalováním např. jevištních systémů, bezúdržbovou alternativu ke standardním projektorům.

Panasonic využije amsterdamskou show také k představení svého nového řešení „Open port platform“ integrovaného v nových řadách profesionálních displejů. Díky tomu bude možné nainstalovat na displeje Panasonic jakýkoli software třetí strany, zejména pak software určený ke správě a distribuci digitálního obsahu.

Panasonic navíc slibuje, že má pro návštěvníky opět připravené úchvatné vystoupení s vynikajícím programem a účinkujícími.

V roce 2015 výstavní stánek Panasonic lákal velké davy svou projekcí na sportovní vůz Tesla. V roce 2016 společnost Panasonic posune svou prezentaci na novou úroveň a návštěvníkům představí unikátní projekci“ Robotic Experience“, nebo-li RobEx. Systém je vyvíjen ve spolupráci se společností XPION.

Katarzyna Kassner, marketingová manažerka společnosti Panasonic, říká: „Průmysloví roboti v kontextu veletrhů a zábavy mohou přispět k utváření lidských emocí. Díky spojení technologií z různých světů můžeme udělat velký dojem tím, že použijeme pohyb jako novou dimenzi vizuálního zážitku.

„Když k tomu přidáme ještě kvalitu obrazu Panasonic a 4K rozlišení, jsme schopni přinášet mnohem úchvatnější vizuální zážitky, než kdy dříve. Tato instalace bude možná i hvězdou celého veletrhu,“ dodává K. Kassner.

Pro více informací o společnosti Panasonic na veletrhu ISE 2016, navštivte: http://business.panasonic.co.uk/visual-system/news-and-events/ise-2016

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 55,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2015. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/.