Tisíce lidí našly pod stromečkem telefon s podporou 4G LTE

Mobilní telefon patří k nejčastějším vánočním přáním, což pravidelně potvrzují i statistiky nově přihlášených telefonů v síti O2. V průběhu letošního prosince se do mobilní datové sítě O2 nově přihlásilo přes 230 tisíc chytrých telefonů. Většinu příček v první desítce obsadily telefony s podporou rychlého internetu 4G LTE. Mezi těmi vedl Samsung GALAXY Core Prime VE,následovaly telefony Lenovo A6000, iPhone 6S,Huawei P8 Lite a Samsung GALAXY J5. (TZ)

Bonus ke 4G LTE telefonům a 20% sleva na příslušenství

Patříte mezi ty, kteří si k Vánocům přáli nový telefon, a Ježíšek vám přání nesplnil? U O2 můžete všechny telefony nakoupit se Zárukou nejnižší ceny a do konce ledna navíc s bonusem ve výši 1000 až 3000 korun při koupi jakéhokoli 4G LTE telefonu. Podmínkou získání bonusu, který se promítne v následujících 24 vyúčtováních, je navýšení tarifu. Pro nové zákazníky je to pořízení jakéhokoli tarifu z řady FREE nebo kůl. Více informací je k dispozici zde.

K tomu si můžete na prodejnách O2 pořídit všechno příslušenství s 20% slevou. Elegantní obaly a kryty, sluchátka, paměťové karty, ochranné fólie nebo selfie tyče u O2 koupíte do konce ledna o pětinu levněji.

povánoční bonuspovánoční bonus

příslušenství

O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.