Deska ASRock Fatal1ty Z170 Gaming-ITX/ac ve výběru roku 2015

Praha, 6. ledna 2016 – Miniaturní deska ASRock Fatal1ty Gaming Z170-ITX/AC ukrývá výkon, který nadšenci her očekávají spíš od přenosných počítačů. I proto ji v konečném přehledu za rok 2015 udělil respektovaný tech portál Tom’s Hardware známku „Editor Approved“. Pro vynikající funkce, solidní výsledky v overcklokingu, výborný layout a užitečné UEFI za překvapivě rozumnou cenu ji zařadila redakce TweakTown do výběru „Must Have Editor Choice“. (TZ)

„Malé věci dělají ve vnitřním uspořádání mini ITX velké rozdíly a některé velké myšlenky ASRocku jsou inteligentní volbou, například umístění konektoru PCIe 3.0 x4 M.2 pod základní desku. ASRock Fatal1ty Gaming Z170-ITX / AC stanovuje standardy pro gaming a overcklocking v tříde high-end Mini ITX Skylake,“ uvedl Thomas Söderström, šéfredaktor Tom’s hardware.

Funkce desky ASRock Z170 Gaming-ITX/AC nejsou nijak omezeny jejími rozměry. Základ tvoří osm vrstev PCB a výkon zajišťuje osm-fázové napájení. K tomu také prvky z lehkých slitin (design Super Alloy) a výbava Gaming Armour, která obsahuje tlumivky Premium 60A Power, dvouvrstvý MOSFET, kondenzátory Nichicon 12K Platinum, konektor Hi-Density Power, zlaté kontakty 15μ a Digi Power.

Dodejme, že jeden z integrovaných portů HDMI obsahuje čip na podporu nejnovější verze HDMI a HDCP. ASRock Fatal1ty Gaming Z170-ITX / AC je zatím jediná herní deska typu mini-ITX, která dokáže přehrávat video nebo hry v rozlišení 4K při 60 Hz pomocí Intel HD Graphics.

Recenze Tom’s Hardware:

http://www.tomshardware.com/reviews/asrock-fatal1ty-z170-gaming-itx-ac-motherboard,4326.html

Recenze TweakTown:

http://www.tweaktown.com/reviews/7485/asrock-fatal1ty-z170-gaming-itx-ac-intel-motherboard-review/index11.html

O společnosti

Společnost ASRock Inc. byla založena v roce 2002 a specializuje se na oblast základních desek. Svou značku cílevědomě buduje na konceptu 3C – „Creativity, Consideration, Cost-effectiveness“. Neustále posouvá hranice výroby s ohledem na životní prostředí vyvíjí ekologické produkty.
ASRock v současnosti patří mezi tři největší výrobce základních desek. Rychle rostoucí společnost se sídlem v Taipei na Tchajwanu má pobočky v Evropě i USA. Mladá a dynamická společnost zaměřuje svou produkci na segmenty od vstupních modelů po hlavní proud a získává celosvětovou pověst

Reklamy