Vltava-Labe-Press: změna na pozici obchodního ředitele

Od 1. února se dočasně ujímá agendy současné obchodní ředitelky Soni Keppertové její zástupce Blahoslav Fořt. (TZ)

Soňa Keppertová zůstává v mediální skupině VLP do 31. března 2016.

„Paní Keppertová se v tuto chvíli bude věnovat rozvoji nových projektů. Chtěl bych jí poděkovat za její působení ve VLP a přeji jí hodně štěstí v její další kariéře,“ uvedl Milan Mokráň, výkonný ředitel VLP.

Blahoslav Fořt

pracuje v předních tuzemských vydavatelstvích na vrcholných obchodních funkcích od roku 1990. První zkušenosti z oblasti inzerce a médií sbíral v Lidových novinách, pak v 1. Metropolitní reklamní společnosti a mediální skupiny Mafra. Tam se po působení ve funkci ředitele inzerce ve vydavatelství Economia vrátil, aby řídil tým pro klíčové zákazníky. Naposledy byl obchodním ředitelem vydavatelství Tablet Media.

O VLP

Vltava-Labe-Press je druhé největší české vydavatelství s tržním podílem 16,2 % na českém trhu a od listopadu 2015 je součástí mediálního koncernu společnosti Penta. Do tohoto koncernu patří i největší slovenské vydavatelství News Media Holding. VLP vydává Deník, což je nejčtenější nebulvární deník v České republice a portfolio tvoří také lifestylové tituly Story, Glanc, Gurmet, National Geografic, Dům & Zahrada, Kondice, Kreativ Praktická žena, tradiční týdeníky Květy, Vlasta, Překvapení a Magazín Šíp. VLP vydává největší počet televizních časopisů TV magazín, TV star, TV mini, TV expres a Křížovkářský TV magazín. Součástí portfolia jsou rovněž tabletové magazíny Dotyk, Dotyk Byznys, Dotyk Styl Royal a Dotyk Styl Bydlení.

Reklamy
Označeno tagem