Vltava-Labe-Press: Nový šéfredaktor časopisu Story

Dosavadní šéfredaktorka časopisu Story, který vydává mediální skupina Vltava-Labe-Press, Markéta Behinová odchází na mateřskou dovolenou. Prozatímním šéfredaktorem časopisu Story se v lednu stal Lukáš Vltavský, který dosud působil jako vedoucí vydání Story. (TZ)

Markéta Behinová působila ve společnosti VLP několik let jako šéfredaktorka měsíčníku Glanc a později jako šéfredaktorka časopisu Story, který za dobu svého působení stabilizovala a jehož obsah posunula mezi lifestylové tituly.

Lukáš Vltavský, který dosud působil jako vedoucí vydání Story, má dlouholeté zkušenosti z tištěných i on-line médií. Dříve vedl projekt iGlanc.cz. Pod jeho vedením redakce pokračuje v rozvoji titulu po obsahové stránce.

O VLP

Vltava-Labe-Press je druhé největší české vydavatelství s tržním podílem 16,2 % na českém trhu a od listopadu 2015 je součástí mediálního koncernu společnosti Penta. Do tohoto koncernu patří i největší slovenské vydavatelství News Media Holding. VLP vydává Deník, což je nejčtenější nebulvární deník v České republice a portfolio tvoří také lifestylové tituly Story, Glanc, Gurmet, National Geografic, Dům & Zahrada, Kondice, Kreativ Praktická žena, tradiční týdeníky Květy, Vlasta, Překvapení a Magazín Šíp. VLP vydává největší počet televizních časopisů TV magazín, TV star, TV mini, TV expres a Křížovkářský TV magazín. Součástí portfolia jsou rovněž tabletové magazíny Dotyk, Dotyk Byznys, Dotyk Styl Royal a Dotyk Styl Bydlení.

Reklamy
Označeno tagem