Společnost DPD představuje nové vedení

Obsazení vedoucích pozic ve společnosti DPD, předním přepravci a inovátoru v oblasti e-commerce v České republice i Evropě, se k 1. 4. 2016 mění. Daniela Mareše, současného jednatele DPD CZ, střídá na této pozici Miloš Malaník, který dříve pracoval pro jiného logistického integrátora. Novým výkonným ředitelem se stává Ondřej Vaňha, který v DPD od roku 2008 doposud působil jako obchodní a marketingový ředitel. (TZ)

Daniel Mareš odchází po více jak 14 letech práce pro DPD CZ a 12 letech v pozici generálního ředitele a jednatele do mateřské společnosti GeoPost. “V DPD se nám za dobu mého působení podařilo přejít z dlouhodobě ztrátové firmy na ziskovou. Společnost DPD CZ vyrostla více než desetinásobně, úspěšně vstoupila na trh B2C a představila na českém trhu řadu unikátních novinek, za což bych chtěl všem svým kolegům poděkovat. Jsem přesvědčený, že s novým vedením se bude DPD dále dynamicky rozvíjet a bude svým zákazníkům doručovat radost i nadále,” uvádí Daniel Mareš.

DPD CZ_Miloš Malaník_fotografieNa místo Daniela Mareše a zároveň pozici regionálního ředitele DPDgroup pro region střední a východní Evropy nastupuje Miloš Malaník, který má bohaté zkušenosti s řízením několika logistických společností od roku 1997. “Svého jmenování na tak významný post v DPD si velmi vážím. Se svým týmem budeme usilovat o to, aby společnost byla stále stejně úspěšná. Pozitivní vztahy se zákazníky a partnery jsou pro mě vždy na prvním místě. Věřím, že se nám společnými silami podaří upevnit pozici DPD jako jedničky mezi soukromými firmami přepravujícími balíky i jako lídra na trhu v inovacích,” říká Malaník.

Ondřej Vaňha, který dosud zastával pozici obchodního a marketingového ředitele, nastupuje na místo výkonného ředitele DPD CZ. V minulosti pracoval na obdobné pozici v obchodním oddělení v jiných logistických a telekomunikačních firmách. V DPD byl zodpovědný za obchodní oddělení, marketing a zákaznický servis.

DPD CZ_Ondřej Vaňha_fotografie

O DPD

DPD CZ je součástí DPDgroup, druhé největší mezinárodní přepravní sítě v Evropě. V České republice je společnost DPD přední poskytovatel přepravních služeb, který s 500 zaměstnanci a 600 kurýry doručí každoročně téměř 12 milionů zásilek. Díky inovativním technologiím, expertním znalostem a výborné péči o zákazníky poskytuje DPD nejlepší zkušenost s doručením všem svým zákazníkům. Inovativní službou Predict nastavuje společnost DPD nové standardy v doručování. Zákazník předem ví, kdy mu bude zásilka doručena s přesností na jednu hodinu. Zároveň si může doručení změnit tak, jak mu vyhovuje. Jako součást DPDgroup může DPD CZ využít více než 22 000 výdejních míst Pickup napříč celou Evropou a doručovat do 230 zemí po celém světě. DPDgroup je přepravní síť společnosti GeoPost, která s pomocí 26 000 zaměstnanců doručuje denně více než 3 miliony zásilek. GeoPost je mateřská společnost DPD vlastněná Le Groupe La Poste, která v roce 2015 vykázala tržby ve výši 5,675 miliard EUR.

Kontakt pro média: