Marketing ve VIVmail.cz řídí Kateřina Maier Krajčová

VIVmail.cz, přední specialista na behaviorální e-mail marketing, rozšířil svůj tým o Kateřinu Maier Krajčovou, která do firmy nastoupila na pozici marketingové manažerky. Jejím úkolem bude v prvé řadě budování značky VIVmail.cz, edukace trhu o možnostech moderních nástrojů pro personalizovaný e-mailing a spolupráce s agenturami. Vzhledem ke svému právnímu vzdělání a praxi bude zároveň zastávat post firemní právničky. V rámci této role bude mít na starosti nastavování a dodržování interních pravidel, revize obchodních smluv či odborný dohled nad personálními daty. (TZ)

Kateřina Maier Krajčová absolvovala právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Studium ukončila v roce 2007 a získala magisterský titul. Po dobu studia pracovala ve společnosti SAP jako asistentka marketingu. V letech 2007 – 2009 získávala zkušenosti na marketingové pozici ve společnosti CRS, kde řídila projekty, kampaně a organizovala eventy pro velké zákazníky. Od ukončení studia do roku 2014 se věnovala převážně právní praxi. V roce 2014 – 2015 pracovala jako firemní právnička a zároveň jako account manager v agentuře Dark Side. Zde měla na starosti online kampaně, online i offline marketingové projekty pro korporátní zákazníky, jako například Mountfield, Danone, Janssen-Cilag nebo Centrum Chodov. Rok před nástupem do VIVmail.cz zastávala pozici Head of Client Services v digitální agentuře Digital Native Agency, kde se věnovala například klientům Komerční banka, Hills, Podravka, Joyful Craftsmen a Café Coffee Day.

„I když je VIVmail.cz relativně mladá společnost, dosáhla na českém trhu skvělých výsledků a má skutečně velký potenciál růstu. Ráda bych pozvedla povědomí o této společnosti, jejích produktech a službách a také o tom, jak může formou e-mail marketingu pomoci svým klientům s růstem jejich obchodu. Dvojrole marketing manager – firemní právník je pro mě zajímavou příležitostí a velkou výzvou“, uvedla Kateřina Maier Krajčová.

O společnosti VIVmail.cz

Společnost VIVmail.cz byla založena v roce 2013, aby převzala e-mailingové aktivity společnosti VIVnetworks.com (*2009). Když VIVmail.cz převzal začátkem roku 2013 aktivity v inteligentním e-mailingu, tak službu využívalo 12 klientů. Do 12 měsíců si tým VIVmail.cz vybralo už přes 35 firem. V současné době inteligentní e-mail marketing používá v ČR více jak 120 společností. Mezi klienty VIVmail.cz patří například ČEZ, Auto Esa, LevneELEKTRO, Feedo, O2, Nutricia, Tescoma, Vodafone, ČSOB a další. Společnost VIVmail.cz je také pořadatelem Emailing konference – jediné specializované konference v ČR, zaměřené na taktiky a technologie e-mailingové komunikace. Více informací na www.vivmail.cz.