Check Point přináší organizacím všech velikostí nové platformy pro pokročilou prevenci hrozeb

Praha, 25. dubna 2016 – Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), největší celosvětový dodavatel čistě bezpečnostních řešení, představil na výroční zákaznické konferenci Check Point Experience (CPX) nové řady bezpečnostních zařízení Check Point 1400, 3000 a 5000. Nová zařízení poskytnou společnostem všech velikostí, od malých firem až po velké organizace, nejkomplexnější prevenci hrozeb bez kompromisů v oblasti výkonu, včetně plné kontroly šifrovaných dat. (TZ)

V roce 2015 zaznamenaly organizace po celém světě 38procentní nárůst bezpečnostních incidentů ve srovnání s rokem 2014 a krádeže dat vzrostly o 56 procent. V bezpečí není žádná organizace, podniky všech velikostí, od SMB až po velké společnosti, mají zkušenosti s podobným počtem incidentů1. Nárůst počtu i rafinovanosti kybernetických útoků, zejména v souvislosti s neznámými signaturami, zvyšuje riziko úspěchu útoku a vyžaduje změnu strategie – od detekce k prevenci. Nárůst rychlosti přenosu a objemu dat vyvíjí další tlak na bezpečnostní infrastrukturu. Aby mohli bezpečnostní odborníci zajistit maximální bezpečnost v souladu s obchodními požadavky, potřebují efektivně škálovatelná řešení.

„Růst šifrovaného síťového SSL provozu zvyšuje nároky na bezpečnostní řešení, protože plná kontrola šifrovaných dat může výrazně ovlivnit propustnost,“ říká Gabi Reish, viceprezident produktového managementu společnosti Check Point. „S novými zařízeními může prakticky každá organizace bez ohledu na velikost nasadit nejpokročilejší škálovatelnou ochranu před hrozbami a blokovat útoky. Navíc bez kompromisů v oblasti propustnosti.“

Zákazníkům to poskytuje prevenci hrozeb pro šifrovaný provoz a provozní flexibilitu s maximální propustností. S novými řadami zákazníci například mohou:

  • Nasadit nejkomplexnější pokročilou prevenci před známými i neznámými hrozbami ve speciálně navržené a optimalizované platformě. Všechna nová zařízení jsou vybavena plně integrovaným firewallem, IPS, anti-botem, antivirem, kontrolami aplikací, filtrováním URL a oceňovanou sandboxingovou technologií s Check Point SandBlast Zero-Day Protection.

Novinky pomáhají efektivně splnit rostoucí požadavky na plnou kontrolu SSL/šifrovaného provozu. Speciálně navržený hardware zajišťuje úplnou kontrolu SSL a přitom poskytuje optimální výkon, a to i se všemi aktivovanými funkcemi.

 

  • Snadno přizpůsobit zabezpečení růstu síťového provozu i počtu zaměstnanců. Flexibilní možnosti síťového připojení od 1GbE až po 40GbE, akcelerační karty a kompletní portfolio zařízení umožňujících zvolit to nejvhodnější řešení pro danou organizaci, od malých a středních firem přes podnikové areály až po velmi rozsáhlé a mimořádně náročné organizace.

„Check Point nabízí kompletní řadu řešení s nejpokročilejší prevencí hrozeb a konzistentními bezpečnostními technologiemi pro všechny naše lokace,“ říká Trevor Rowley, Managing Director společnosti Optix Software Ltd. „Nové řady bezpečnostních zařízení Check Point nám poskytují možnost nasadit ochranu dosud běžnou jen u velkých organizací, která splní všechny naše bezpečnostní požadavky. Do budoucna máme navíc možnost vše jednoduše upravovat a přizpůsobovat růstu našeho podnikání.“

Nová zařízení:

  • Řada 1400 je ideální pro malé kanceláře a pobočky a nabízí možnosti lokální i centrální správy.
  • Řady 3000 a 5000 jsou ideální pro malé až středně velké podniky, které mají zájem o nejvyšší úroveň prevence hrozeb a modulární síťové funkce.
  • V kombinaci s řadami 15000 a 23000, které byly představy v lednu 2016, nabízí nyní Check Point kompletní škálu produktů pro organizace všech velikostí.

Dostupnost

Řada Check Point 1400 obsahuje 4 modely, 1430, 1450, 1470 a 1490, řada 3000 obsahuje model 3200 a řada 5000 zahrnuje modely 5200, 5400, 5600 a 5800. Všechny produkty jsou již k dispozici.

Pro více informací, včetně technických specifikací, navštivte:

Řada 1400: https://www.checkpoint.com/products/1400-security-appliances/index.html

Řada 3000: https://www.checkpoint.com/products/3200-security-appliances/index.html

Řada 5000: https://www.checkpoint.com/products/5000-security-appliances/index.html

1 PwC Global State of Information Security Survey 2016

Sledujte Check Point online:
Check Point Blog: http://blog.checkpoint.com/
Twitter: http://www.twitter.com/checkpointsw a www.twitter.com/CheckPointCzech
Facebook: http://www.facebook.com/checkpointsoftware
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/check-point-software-technologies

YouTube: http://www.youtube.com/user/CPGlobal

O společnosti Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) je největší celosvětový dodavatel čistě bezpečnostních řešení. Chrání zákazníky před kyberútoky prostřednictvím unikátních řešení, která nabízí bezkonkurenční úspěšnost zachycení malwaru a jiných typů útoků. Check Point nabízí kompletní bezpečnostní architekturu, která chrání vše od podnikových sítí až po mobilní zařízení, a navíc Check Point poskytuje i nejkomplexnější a nejintuitivnější správu zabezpečení. Check Point chrání více než 100 000 organizací všech velikostí. Ve společnosti Check Point zabezpečujeme budoucnost.